Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után békülés vagy harag?

Ezek után békülés vagy harag?

Figyelt kérdés

Házibulin egy fiú miatt a barátnőmmel összekaptunk. Ő nálam csinosabb,de a fiú mégis engem választott.

Ezután a csaj véresre karmolt engem a hosszú körmeivel és megharapott. Én bevertem az orrát.

A többiek válsztottak szét minket.

Neki az orra vérzett,nekem viszont mély nagyon fájdalmas kapart sebek vannak az arcomon és alkaromon.

Hogy béküljek vele?



2022. szept. 17. 21:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Ez valami kisegítő osztálytalálkozó volt? Vagy Mónika-show előválogató?

Szánalmasak vagytok.

2022. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

Alapból az a problemo hogy egy fiún össze vesztek,hol éltek?A szavanán hogy melyik egyed a legjobb génekkel rendelkező,és ezért megy a box?

Kajak,nonsence hogy ilyenen össze veszni az ilyen marhaságon,komolyan mint egy 14 éves kislányok...

2022. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

E Cicaharc lesz a végső, csak hajat tépni hát

És nem lesz bőr az arcunkon soha többé már

2022. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
adj neki még 3 at az orrára
2022. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
az ilyen nem barátnő hanem elmebeteg r*banc.. méghogy "bnő akit nem választottak" :DD jaj egyem a szivét szegénykének -.- ott lettem volna én is adok neki :D
2022. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Nem tudom,egy vadidegen (vagy remélem szingli,és a másik nem ismerte),és pont ilyenért össze veszni?

Ne már,ne mond hogy azért vesztetek össze hogy egy fiú elhívott táncolni?

Kontrékan elképzelem:

Sanyi:Szevasz,eljösz egy táncra?

Te:oh,igen

Barátnőd:MI AZ HOGY ŐT VISZED EL,ÉN CSINOSABB VAGYOK!!

Te:Tegya,csak egy táncra hívott el,ne legyél félkéteny :D

Barátnőd:Áhh *csitt csatt puff*

AKkor tényleg,nem rosszból,mint egy 10 éves kislányok

2022. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy igaz, de ha mégis, akkor erősen nárcisztikus személyiségzavaros, de lehet más baja is. Nem lehet megbízni benne, jobb lezárni ezt a mérgező kapcsolatot, mert a hátad mögött ott tesz be, ahol csak bír.
2022. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Egy fiú nem ér annyit, hogy tönkre menjen a barátságotok miatta. Ha már nem vagy együtt a fiúval, akkor írj rá a csajra, és tőle függ mi kesz a barátsággal. De azért egyezetek meg, hogyan fogtok legközelebb ilyen esetben viselkedni. Az jó megoldás lehet ha például a barátnőd hamarabb el mondja neked, hogy tetszik neki valaki, akkor az a srác már az övé és még ha a srác nem is akarja a csajt, akkor ne kezdj ki vele.
2022. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18 as te miről beszélsz? :DDD széjjelkarmolta a picsába mint valami retardált... csakmert őt választotta.. és szerinted barát?
2022. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18 Mi van? Nincs semmi az ex-barátnő és a srác között, de a srác a kérdezővel kezd ki, erre a kérdezőnek engedélyt kéne szerinted kérnie, hogy elmehet-e vele, vagy kéri?


A "barátnőnek" igen súlyos személyiségzavara van, amivel a kérdező nem tud mit kezdeni, és a csaj sem.


Én csak annyit tennék max, hogy visszajeleznék, hogy ha boldogulni akar az életben, akkor jobb, ha pszichológushoz vagy pszichiáterhez megy, talán tudnak rajta segíteni, ha komoly elhatározása van a javulásra akkor esetleg mellette vagyok, ha látok komoly változást, de még egy ilyen dobás, ill. azt látom, hogy csak játszmázik, nem dolgozik magán, akkor lezárom rögtön, ha meg nem akar szaksegítséget igénybe venni, akkor azonnal lezárom, mert ezt egyedül úgyse tudja megoldani, én meg nem akarok szívni, nem akarom, hogy mérgezze az életem.

2022. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!