Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagoljam vagy ne?

Hanyagoljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy srácot. Kicsit unom, hogy állandóan én írok rá én kezdeményezek, amikor megismerkedtünk akkor folyton írtunk egymásnak.

Kicsit érdekes a sztori mert mindig visszaír és nézegeti az insta sztorim is, és amúgy sokszor jó beszélgetésbe bonyolodunk. Sok a közös pont, de azt látom nem akar a barátom lenni mert akkor barátkozna. Én 18 vagyok ő 19.

Én Szombathelyi vagyok ő Székesfehérváron él. Egyszer találkoztunk, július végén tök jó volt. Már találkoztunk volna még egyszer lefújta.

Székesfehérváron lennének talalkozások, hiszen Székesfehérváron lakik apukám, és Székesfehérvárra fogok menni az iskola után.


Szomorú vagyok mert róla eltudtam volna képzelni hogy barát de sajnos egyre jobban azt látom hogyha nem irok neki vagy nem keres. Nekem nincsenek barátaim, sőt... Voltak de ugyanígy elhanyagoltak engem, sőt jobban így erre érzékeny vagyok. Velem senki sem akar barátkozni ha valami sikerül akkor is max haver de magányos vagyok. Ez a srác is magányos amúgy de sajnos nem nyit felém úgy mint én feléje.

Ha rákérdezek van-e baj, egyszer leírta őszintén hogy nem lát abban lehetőséget hogy én mindig felutazok hozzá, és nincs igazi barátja stb de ő is a barátom akar lenni.


Megegyszer felteszem a kérdést, barátkozzak vele vagy hanyagoljam?



2022. szept. 23. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Hanyagold, ebből nem lesz barátság
Ne írj neki és várj egy hosszabb időt. Ha nem ír 1 hét után se tudod mi a helyes.
Ne hanyagold, hagyd meg online barátságnak
Ne hanyagold. Szervezz vele talikat, beszélgess vele, összefog jönni!
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szombathelyi vagyok, ha váltani akarsz.
2022. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy beszéltünk talit október elejére mert akkor megyek édesapámhoz, de mondtam neki hogy hétvégén bármikor tudok menni. Belement a taliba.

Lefújt tali szept elején lett volna. Közben próbálkoztam de vagy pénzem vagy időm nem volt.

2022. szept. 23. 16:20
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Szombathelyről is szívesen ismerkedek de rossz tapasztalataim vannak engem kb mindenki hülyének nézz. Kihasználnak vagy hátbaszúrnak vagy rám se néznek vagy átvernek.

Vele azért vagyok ilyen nyomulósabb mert ritka az ilyen aki ennyire szolid velem.


Amúgy nyugi, nem zaklatom mindennap írok neki üzenetet van amikor órákig beszélgetünk de mindig én írok volt tesztből 3x kb h 4-5 napig nem írok semmi...

2022. szept. 23. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem ha valaki érdekel legyen bármilyen oka annak írok.

Ha csak hiányosan és néha, akkor más dolgok kötnek le inkább vagy emberek.

Ne neked kelljen már csak tenni érte.

2022. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Barátság lett belőle. :D
2022. okt. 1. 22:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Összejöttünk. Melegek vagyunk
2022. okt. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!