Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudtatok itt barátságra...

Hogyan tudtatok itt barátságra szert tenni?

Figyelt kérdés
Többen is írják, hogy erről az oldalról szerezték barátaikat/levelezőpartnereiket. Viszont én itt akárhogy próbálkozom, egy idő után mindig vagy abbamarad a beszélgetés vagy hírtelen eltűnnek.

2022. okt. 2. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha abbamarad a beszélgetés akkor valszeg csak elfogyott a téma vagy nem volt az elejétől kezdve. Elég sokan kiírják hogy barátkozni akarnak és 0 infót magukról úgy meg persze a végeredmény az hogy ráírnak és 3 mondat után kiderül hogy ja amúgy semmi közös nincs bennetek (és az eltűnés esetében meg, ha nem érdeklődsz a másik iránt elfognak tűnni szintúgy)
2022. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de velem is volt, hogy eltűnt a másik. Megesik az ilyesmi.
2022. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy.
2022. okt. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én még amikor nem anonim módon írtam, megtetszett valakinek, amiket irogatok s felvette velem a kapcsolatot. Most erre már nem sok esélyem van.
2022. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Ez itt egy totál anonim oldal, fogalmad sincs, ki van a vonal túlsó végén.

Nem barátkozásra meg chat-re találták ki a Gy.k.-t, meg kéne már érteni.

2022. okt. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
másik meg, hogy barátkozni csak a környezetedben érdemes. nyilván aki nem jár társaságba, annak ez nem opció, de az ilyen netes ismerkedések általában zátonyra futnak. addig működik a dolog, ameddig megismeritek egymást, elmesélitek a tudnivalókat, hobbijaitokat, múltbeli dolgokat, majd mikor már ezek kimerültek, akkor jöhet a kínos csend, nincs közös élmény, napi közös kontakt, ami összetartaná a kapcsolatot.
2022. okt. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Isti22 ***** válasza:
100%
Szerencse kell hozzá, ez ugyanolyan, mint a való életben. Ha valamennyire egy hullámhosszon vagytok, csak akkor fog működni. Nekem szerencsére sikerült.
2022. okt. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni gyárba, nehézfizikai munkások közé, azok szívesen beszélgetnek meg barátkoznak.
2022. okt. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár nagyon értékes ember, akit megismertem itt. De sosem tervezetten jöttek ezek, hogy most szeretnék barátkozni és írjunk egymásra. Hanem volt egy téma vagy egy adott kérdés, ami alapján egymásra írtunk, és így, eköré kialakult egy hosszas beszélgetés köztünk. Voltak akik sokat segítettek nekem vagy fordítva, én nekik, és nagyon jókat beszélgettünk. A leghosszabb levelezésem valakivel 3 évig tartott. De voltak még páran akikkel váltottunk jó pár üzenetet, de pár hónap után lemorzsolódtak ők is. Igazából sokszor amiatt is, mert nem volt idom
2022. okt. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*nem volt időm, annyi minden történt, és mindig mire oda jutottam volna hogy írok, annyi idő eltelt, hogy inkább elengedtem. Ez sokszor fordítva is így lehet, bármi miatt megszakadhat. De azóta is hálás vagyok nekik, mert nagyon sokat adtak az életemhez olyankor, sokszor tényleg úgy éreztem, hogy szinte csak rájuk számíthatok.


(véletlenül elküldtem előbb, mint szerettem volna)

2022. okt. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!