Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik szarul ,hogy az...

Jogosan esik szarul ,hogy az állítólagos legjobb barátnőm nem köszöntött fel a Névnapomon?

Figyelt kérdés
Ma van/volt a Névnapom és a legjobb barátnőm akivel (elvileg) 12 éve barátnők vagyunk nem köszöntött fel,holott az eddigi években mindig megtette. Lehet túl reagálom,de nagyon rosszul esik ,és megkérdőjeleződött számomra mennyire számítok neki..

2022. okt. 2. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én sem foglalkozok névnapokkal és nem is várom el senkitől. Az egyik legröhejesebb "ünnep".
2022. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is hülyeség a névnap

Én sem foglalkozom vele

A sajátomat sem tudom

Csak onnan tudom hogy amikor van mondják nekem

2022. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
74%

Ha ő elvárja, hogy te megköszöntsd, akkor jogosan.

Mi nem ünneplünk névnapot de nem is várjuk, hogy köszöntgessenek.

2022. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Igen , Én mindig felköszöntöttem. És eddig ő is. Ezért esik szarul. :/
2022. okt. 2. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Nincs más dolgod? Próbáld kitölteni az életedet értelmes feladatokkal, segíts valakinek, stb.
2022. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. És neked nincs más dolgod mint ide jönni kötekedni? Ha nem tudsz értelmes választ adni,te is mehetsz segíteni másoknak,ahelyett ,hogy bele állsz valaki,és kötekedsz
2022. okt. 2. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké: 12-ből az egyiket elfelejtette (az is lehet, hogy holnap pótolja). Ez azért még nem a világvége.
2022. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez értelmes válasz volt, csak neked nem tetszett, mert hisztizni van kedved egy ilyen gyerekes dolog miatt. Nőj föl, menj el dolgozni.
2022. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Ahogy elnézem, neked nyomorúságosabb életed lehet mint a kérdezőnek. Ha nem tetszik a kérdés,miért nem görgetettél tovább?Honnan szeded ,hogy nem dolgozik? Sose értettem a hozzádhasonlókat itt gyakorin.
2022. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!