Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiderült a legjobb barátomról,...

Kiderült a legjobb barátomról, hogy meleg. Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról kiderült, hogy meleg. Óriásit csalódtam benne, azt hittem, hogy ő teljesen normális. Azóta nem tudok már úgy nézni rá. Hogyan mondjam meg neki, hogy hogyjon békén és ne keressen többé?
2022. okt. 3. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
20, olyan személy akibe nagyon bele voltál zúgva, de soha nem lett belőle semmi.
2022. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
Sosem volt az igazi barátod, ha ilyen ganéj vagy valakivel csak azért, mert más a nem identitása. Ha nyomult volna rád, elutasítod és azt követően keletkeznek negatív gondolataid, mert nem akar felhagyni a szándékával, akkor jogos lenne valamilyen szinten a viselkedésed, de így csak szimplán ganéj vagy, - mint "ember".
2022. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
"Bocsi, megtudtam, hogy meleg vagy, és annyira homofób gyökér vagyok, hogy mindenre rávetítem a szexualitást és folyton amiatt fogok tudat alatt rettegni, hogy ki akarsz velem kezdeni, úgyhogy mivel nem olyan a szexualitásod, amit korábban feltételeztem, így nem vagyok többé a legjobb barátod. Ugye azért nincs harag?"
2022. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
2022-ben ki érvel még a "Szent Írással"?🤣
2022. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
84%

"Sajnálom, de nekem nem megy ez a nagy elfogadás. A Szent Írás is bűnként említi."


Jobb lesz a barátodnak nélküled, tényleg gyökér vagy.

2022. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%
15:08: szóval aki nem homofób gyökér, az automatikusan b_zi?
2022. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

Amit te a srác iránt eddig éreztél, az nagyon, de nagyon messze van az igaz barátságtól. Te egy rávetített képet szerettél, egy elváráshalmazt, amit te elképzeltél róla, illetve amit vártál tőle. Mivel nem felel meg a fantáziádban lévő képnek, így el akarod magadtól taszítani, távolítani.


Mondjuk szerencsétlen megérdemelné, hogy igaz emberek vegyék körbe és nem olyanok, akik csak a saját, a másikra vetített projekcióikat kedvelik és magát az embert nem fogadják el annak, aki ő igaziból valójában.


Egyetlen esetben tartanám indokoltnak egy homoszexuális ember "lekoptatását" ha akaratod ellenére molesztálna, ajánlatokat tenne, a homoszexualitásával zaklatna. Ha ezt nem teszi, akkor hidd el, a nagyobb baj nem vele van ebben a sztoriban.

2022. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!