Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány soha nem néz rám...

Ha egy lány soha nem néz rám akkor az azért lehet mert nem tetszem neki? Vagy pont fordítva?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki teljesen vidám lány és ha meglát soha nem néz rám. Más emberrel simán tartsa a szemkontaktust. Pedig ők ránézésre is ellenszenvesek.


De pl: Ha társaságba ha oda jön ahol én ott vagyok és én beszélek, akkor nem néz rám vagy érdektelenek teszi magát. De ha ott más beszél arra meg simán ránéz. Miez már?? Nem mint ha akarok tőle valamit, csak nem értem. Utálni tuti nem utál mert nem látom rajta ha ott vagyok és beszélek.



2022. okt. 14. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Esetleg ha megkérdeznéd. Miért félnek az emberek kérdezni? Helyette itt várják, hogy legyünk gondolatolvasók.

Honnan a frászból tudjuk?

2022. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Vagy látja, hogy te állandóan bámulod és idegesíted :D Szerintem ha soha egyetlen egyszer sem kapod rajta, hogy néz, akkor felejtős.

Ha valaki érdekel téged, úgysem bírod megállni hogy néha rá ne pillants.

2022. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem bámulom
2022. okt. 14. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Aki neked ellenszenves, az neki nem feltétlenül. Szereti, ha egy pasi tud helyesen írni. Pusztán ignorál, mert annyira érdektelen vagy számára
2022. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. okt. 14. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismer. Nem érez semmit. Nem foglalkozik veled. Te már foglalkozol vele, mert tetszik, mozizik az agyad olyanon, ami nincs. "Pedig ők ránézésre is ellenszenvesek". Ilyet nem mondhatunk valakire, akit nem ismerünk. Ezzel csak magadat szeretnéd előbbre hozni. Te miért lennél más? Lehet neki meg te vagy ránézésre ellenszenves.

Miért csináljátok ezt? Kérdezgettek másokról, hogy vajon mit gondolnak, miért csinálják ezt, "miezmár"? Miért nem tőle? Miért nem mertek kommunikálni? Mitől féltek mi lesz?

2022. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a távolba nézők, én így hívom őket. Nem jössz be neki, még véletlenül sem akar egy picit sem bátorítani , nehogy megszólítsd, udvarolni kezdj. Iszonyodik még a gondolattól is, hogy hozzászólj.

Szerintem ne reménykedj. Jobb lesz neked is.

2022. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha soha nem néz rád, nem jössz be neki.
2022. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. okt. 16. 07:02
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Most őszintén, kérdező! Szerinted a festőművész miért fest le egy tájat? Mert rondának találja? Te mit szeretsz nézni? Ami esztétikai élményt nyújt, vagy ami hányingert kelt benned a rondaságával? Még a pupilla is kitáágul, ha szép dolgot (személyt) látsz,, és beszűkül, ha neked nem tetszőre irányul a tekinteted.
2022. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!