Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg a srác? Ha nem, hogy...

Meleg a srác? Ha nem, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom. Én Budapesten lakom, ő Siófokon, de májusban érettségizik, és ide fog visszaköltözni!

Ő 17 éves, én 19 vagyok. Ez a srác egy nagyon jó lelkű kedves fiú. Nagyon szeretem de mint egy barát.

Ő is nagyon szeret... Itt vannak a kérdések. Hetente elmondja, mennyire szeret engem, és milyen boldog hogy megismerhetett engem. Mindig érdeklődik felőlem. Bevallom én sokszor megfeledkezek róla, de ő nem.

Ajándékokat vesz nekem, és elég szorongó típus. Állandóan megkérdezi tőlem hogy valamit elszúrt-e ha nem írok neki 3 napig.

Többször találkoztunk ott nem láttam jelét hogy meleg lenne. Megkerdeztem tőle egyszer, mi a terve, azt mondta hogy egy nagyon jó barátságot akar velem mert számára egy nagyon fontos, szimpatikus ember vagyok.

Az igaz, hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk, közösek az érdeklődéseink.

A másik bibi, hogy a srác nagyon erősen mentálisan sérült. Rengeteget bántották a volt barátai az iskolában, eléggé szeretethiányos és depressziós alkat.

Egy ibff kereső csoportban ismerkedtünk össze július elején.


Az fontos, hogy amikor megismerkedtünk teljesen más volt, ahhoz képest sokkal kiegyensúlyozottabb.



2022. okt. 16. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Nem meleg
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Mintha rólam írnál... És én meleg vagyok :P De persze ez nem jelent semmit!

A legtisztább az lenne, ha valahogy felhoznád a meleg témát és finoman de egyértelműen kimondanád, hogy te nem vagy meleg.

Ha esetleg kiderülne róla, hogy ő az, az változtatna részedről a barátságon?

2022. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Megrattyult.

Használd ki és szexelj vele.

2022. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem inkább úgy tűnik, hogy egy olyan ember aki nagyon szeretne egy igazi barátot.


Rákérdezhetsz anélkül, hogy megbántanád. Beszélj lányokról, ha utcán láttok egy formás lányt hozd szóba, témázz a lányról milyen jól néz ki stb, és ekkor erősen figyeld a reakcióit.


Attól mert ragaszkodik hozzád ajándékokat vesz neked egyáltalán nem biztos, hogy meleg.

2022. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez vegtelenul gusztustalan... 🤢🤮
2022. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Magad írtad: szorongó típus. A viselkedése nem a szexuális hovatartozásról szól, hanem a szorongásról, teljesen tipikus amit csinál. Retteg hogy elszúr valamit, ezért nem kérnek belőle mások.
2022. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szúr el semmit, sőt jól érzem magam vele. De feléértést nem akarok.
2022. okt. 16. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Közöld vele, hogy csajozni próbálsz, s jöjjön veled. Ennyi. Ennyiből kiderül.
2022. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem igazán értem miért van minden válasz lepontozva. Ennyi degenerált jár ide?
2022. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2022. okt. 16. 12:38
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha itt tartunk, 1,3,5,7 adott normális válaszokat.
2022. okt. 16. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!