Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg a srác? Ha nem, hogy...

Meleg a srác? Ha nem, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom. Én Budapesten lakom, ő Siófokon, de májusban érettségizik, és ide fog visszaköltözni!

Ő 17 éves, én 19 vagyok. Ez a srác egy nagyon jó lelkű kedves fiú. Nagyon szeretem de mint egy barát.

Ő is nagyon szeret... Itt vannak a kérdések. Hetente elmondja, mennyire szeret engem, és milyen boldog hogy megismerhetett engem. Mindig érdeklődik felőlem. Bevallom én sokszor megfeledkezek róla, de ő nem.

Ajándékokat vesz nekem, és elég szorongó típus. Állandóan megkérdezi tőlem hogy valamit elszúrt-e ha nem írok neki 3 napig.

Többször találkoztunk ott nem láttam jelét hogy meleg lenne. Megkerdeztem tőle egyszer, mi a terve, azt mondta hogy egy nagyon jó barátságot akar velem mert számára egy nagyon fontos, szimpatikus ember vagyok.

Az igaz, hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk, közösek az érdeklődéseink.

A másik bibi, hogy a srác nagyon erősen mentálisan sérült. Rengeteget bántották a volt barátai az iskolában, eléggé szeretethiányos és depressziós alkat.

Egy ibff kereső csoportban ismerkedtünk össze július elején.


Az fontos, hogy amikor megismerkedtünk teljesen más volt, ahhoz képest sokkal kiegyensúlyozottabb.



2022. okt. 16. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Ennyiből biztosan megmondani nem lehet. Lehet az, lehet hogy nem. Amit írsz róla lehet annak is a jele, hogy többet érez irántad, mint valaki mondta az is lehet az oka, hogy nehezebb háttérrel, múlttal rendelkezik és most örül hogy végre van mellette valaki, túlzottan fél hogy ezt is elveszíti. Utóbbi is egy természetes dolog. Hogy mennyire releváns hogy melyik áll mögötte az attól is függ, hogy neked mi lenne a véleményed arról ha esetleg meleg. Szerintem alapvetően egy meleg és heteroszexuális férfi között is lehet barátság, nyilván erre van példa hiszen a többségi társadalom hetero. Még szerelem esetén is amíg tartja a határokat, a szerelem amúgy is múló állapot. Persze van olyan is, hogy nem működik. Szerintem egyébként nem túl tapintatos, valakiről akiről feltételezzük hogy meleg ezzel ezzel a csajozós szöveg állandó erőltetésével kideríteni hogy meleg-e. Ha nem komfortos neki coming outolni, akkor úgyis benyom valami sablont, csak még szarul is érzi magát. Az hogy valaki nem reagál erre jól, meg amúgy sem jelenti automatikusan, hogy meleg. Valaki szégyellősebb, nem tud olyan természetességgel beszélni erről, vagy olyan nyíltan magabiztosan ismerkedni, hogy csak úgy elmegy a haverokkal csajozni, de ettől még nem meleg. Szerintem a legjobb lenne a bizalmi kapcsolat fenntartása, ahol úgy érzi akár ezt is megoszthatja vele, valószínűleg meg is fogja ha így van. Megfelelő kontextusban akkor rá is kérdezhetsz nyíltan, az a véleményem hogy sokkal jobb mint valakit állandóan a csajozással zaklatni.
2022. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Ígyis tettem csak picit előbb pár perccel mint írtad.

Bemásolom az üzeneteinket.


"Szia."


"Hali"


"Figyu"


"Na"


"Azt szeretném megtudni hogy őszintén mit érzel irántam? "



"Mert félek hogy kicsit többet amit kell."


"Hat h h mit? Egy nagyon jo baratot aki a testverem lehetne mert egy joszivu okos ember aki jo tanacsokkal lat el. Masreszt te mindig ott vagy mellettem mint egy IGAZI barat erted? Mit ertesz te tobb alatt?"


"Bocs semmi. Én is így érzek irántad. :) "

2022. okt. 16. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ahogy mondtam, nem meleg csak egy igaz barátot akar.

Egy meleg srác már régen meg nyilvánult volna a tekintetben.

2022. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm!
2022. okt. 16. 15:02
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járunk. Ez nehéz, de nem megoldhatatlan. Őszintén ajánlom neked, hogy mond el neki mit is érzel, biztosan könnyebb lesz. Ha van lehetőséged személyesen, ami mindig nehezebb, ha nem megoldaható, csak pár szimpla üzenettel; Szia Peti!

Szeretném, ha tudnád, hogy igazából én többet érzek irántad, mint barátság és szeretném, ha tudnád, hogy szeretlek!

Vagy ehhez hasonló!

Remélem tudtam segíteni!😊

2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!