Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtatok màr annyira...

Csalódtatok màr annyira baràtban hogy szó nélkül hagytàtok és megszakítottàtok a kapcsolatot a sokadik rossz húzàsa miatt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok?
2022. okt. 16. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első rossz után tettem
2022. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 hónapja történt. Még mindig fáj és sírok miatta, de időnként emlékeztetem magamat arra, hogy ne keressem fel, mert kezdődne újra a cécó.

Lemondta mindig a programjainkat, mert azt hazudta nem ér rá, közben másokkal volt. -egy ilyen húzása után fejeztem be vele. Megbeszéltük, hogy elmegyünk olaszba kirándulni, előtte 3 nappal írt, hogy covidos, nem fog menni. Sosem instázom, így instára kitette a story-t, hogy 2 haverjával olaszban nyaral. Nagy balszerencséjére a tesóm látta és megkérdezte tőlem, hogy xy nem covidos? Mert olaszban van.

Elvégre, csak 8 éve vallotta magát a legjobb barátnőmnek.


Ami állandó volt:

Akármit meséltem neki, letojta.

Ha mondtam valami pozitívat, nem reagált.

Lenéző megjegyzéseket tett.

Csúnyán beszélt a páromról, szüleimről.

2022. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Azóta sem bánom, lettek helyette újak.


Folyamatosan mondvacsinált okokkal mondott le találkozókat, volt hogy nyaralni mentünk a többiekkel és előtte este nyögte be, hogy ő későbbi vonattal jön (megvettük neki a jegyet) majd mikor mondtuk, hogy ne csinálja már, tök jó buli lesz a leutazás is, megsértődött a noszogatáson és lefújta az egészet... Meg volt, hogy elhívtuk koncertre, fizettem neki a jegyet is, hogy jöjjön, ne ez legyen az akadály, erre fél óra szájhúzogatás után hazament. A nyaralós sztori után elküldtem a halál faszára.


Volt egy másik hasonló barátom is, az is mindig variált, miatta kellett mindig mindent átszervezni. Mikor számonkértem a sokadik ilyen után, kioktatott, hogy ilyen a felnőtt élet, tudjam, hogy ő milyen komoly munkát végez és milyen komoly tanulmányokat folytat. És ezt úgy levezette nekem, hogy én akkoriban főállás mellett jártam egyetemre és írtam a szakdolgozatom egy korábbi egyetemi képzésemen... És a társaságban mindannyian dolgoztunk vagy dolgoztunk és főállás mellett tanultunk. Szóval nemcsak velem szemben volt lekezelő. Én már meg sem szólaltam, annyira nevetséges volt a fontos ember című színjáték, a többiek viszont annyira felcseszték magukat ezen z arrogáns, lesajnáló hangnemen, hogy megkapta tőlük, hogy egy diplomás mártír s*ggfej és kibaszták a közös csoportból. Nem vitatkoztam a döntéssel.

2022. okt. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3,4-es ugy latszik mindenki ezek az esetek utan rakja be a kiskaput.Mintha arrol a szemelyrol lenne mintazva akire gondoltam mikor ezt irtam.Itt is hasonlo dolgok vannak a hatterben.Es mar azt erzem az adna beket es nyugalmat ha megszakitanam.Meg o mondogatta nekem ot mar hanyan a baratai kozul elhagytak,mindig o javasol programokat.Igen,de aki keresi es akivel lehetne normalis barati kapcsolata azzal meg o szervezgeti at a programokat.Mar ertem miert nem keresik masok a multbeli baratai kozul,nem veletlenul.
2022. okt. 17. 07:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy az illeto pszichoterapiara jar.De az nem ok hogy igy viselkedjen.Talan nem artana neki ha errol beszelne a pszichologussal is.De szerintem ez nem jut el a tudataig.
2022. okt. 17. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze.


Kavart az exemmel a hátam mögött (a másik barátnőnk pasiját meg is csókolta, de ők együtt maradtak - én dobtam az enyémet), hazudozott, kibeszélt.


Ők hárman azóta is nagyon jóban vannak, én meg azt modntam, hogy nekem nincs szükségem ilyen "barátokra".


Szerintük én árultam el őket. Szerintem meg fordítva, de már nem érdekel.

Vannak új, sokkal értékesebb barátaim.

2022. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!