Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek mennyi időbe telt...

Kinek mennyi időbe telt normális barátokat találni az egyetemen?

Figyelt kérdés
A normális alatt azt értem, hogy olyanokat, akikkel tudtad, hogy hosszan tartó lesz a kapcsolat, és legalább a szak végéig együtt fogtok lógni. Illetve tudtad, hogy nem fognak kiközösíteni/kihagyni mindenből, hanem tényleg normális társaság vagytok.

2022. okt. 21. 21:50
A kérdező szavazást indított:
1 év
2 év
3 év
4 év
5 év
6 év
Több
Soha
Egyéb, megírom
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A gólyatábor első héhány órájában.
2022. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Mielőtt találkoztam velük, még a messenger csoport kialakítása után. Elég jól látszott, hogy itt nem lesznek kiközösítések, mindenku nyitott, sok a közös pont.


(gólyatáborom nem volt)

2022. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsém volt, mert 2. félévben már körvonalazódott, hogy ki ilyen barát számomra, és szerencsére kölcsönös dologról van szó. Most, 5. félévben is számíthatunk egymásra, rendes barátság alakult ki.
2022. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtam ilyet, csak haverok voltak, akikkel egyetem óta semmilyen kapcsolatom nincsen, max likeolgatjuk egymás posztjait, de nem beszéltünk azóta soha. Gimiben és egyetem után tálaltam barátokat.

Ezekkel az úgymond haverokkak meg gyakorlatilag "azonnal" kiszúrtuk egymást, hogy közös a hullámhosz stb. De ennyi, nem alakult ki mélység.

2022. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 ev de csak 1 baratot talaltam
2022. okt. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!