Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz amit mondanak?

Ez igaz amit mondanak?

Figyelt kérdés

Szóval egy Discord szerveren megkérdeztem, hogy ha egy ölelés nagyon hosszú ideig tart, akkor az még mindig barátinak számít, vagy az már több-e barátságnál. És Discordon azt válaszolta egy lány, hogy ha egy nő nagyon sokáig ölelkezik akkor meg is termékenyedhet. Én meg nem hittem neki, és utána pedig az a lány szó szerint ezt írta (kimásoltam): "az olelestol esel teherbe es ez egy biologiai folyamat ami hosszas evek utan bizonyitva lett en nem hazudok ez nem kitalacio vagy hipotezis ez csak a puszta igazsag", és utána egy fiú is azt írta, hogy ez tényleg így van, igaza van. És elmagyarázták nekem, hogy nem kell semmi szex a teherbeeséshez, elég ha csak ruhában ölelgetik egymást barátok, ezért nem érdemes hosszú ideig ölelgetni a barátaimat. És én ennek utánajártam a neten, és találtam egy kérdést egy külföldi gyakori kérdés oldalon (nem az én kérdésem), ahol mindenki azt írta, hogy ez lehetetlen: [link]

Most akkor kinek higyjek? A barátaimnak vagy az internetnek???



2022. okt. 24. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

80-években volt a Nők Lapja újság abban volt egy rovat orvos válaszol.

Abban volt egy ilyen, kérdés lány kérdező "-Ha lenyelem, teherbe eshetek?

Orvos válasza "Ha lenyeled a dinnyemagot, dinnye nő a hasadban?

2022. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak hülyéskedtek veled, semmi valóságalapja nincs.
2022. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
33%
Szia! Ha nagyon sokáig ölelkezel valóban lehet terhesség belőle az elektronátmenet miatt. Ugyanis ha az egyik fél negatív töltésű akkor sok idő után a másik fél átveszi ezt az elektront és bekerül a szervezetébe. Sajnos a nőknek nagyobb az elektronegativitásuk, így ha egy férfi és egy nő ölelkezik, akkor csak a nő eshet teherbe. Van úgy hogy valaki többszörösen negatív, akkor lehetséges az hogy kettő vagy akár három elektron is átmehet, ami ikrekhez vagy hármasikrekhez vezethet. Ezért óvatosan kell ölelkezni
2022. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

3as, tehát az esik teherbe, aki leadja az elektront? Elég furán hangzik..:D


Kérdező! Természetesen baromság az egész, de gondolom mivel nem vagy még 12 éves sem, ezér tnem akartak szexuális felvilágosítást tartani neked.

2022. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
17%
pedig az egy teljesen valós kijelentés volt.. igen, teherbe lehet esni egy öleléstől! hosszú és ritka folyamat, de teljes mértékben igaz és ez egy létező jelenség😊
2022. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez valami kisegítő önfejlesztő psziciátriai eseteket tömörítő csoport volt?

Vagy simán trollkodtak veled, vagy tényleg ennyire retard az összes.

Amúgy tényleg egy pillanatig is komolyan vetted? Mert akkor nálad is bajok vannak.

2022. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 a biológia alapjai megvannak? :D
2022. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem az a szomorú, hogy feltesznek ilyen kérdést, hiszen még ha nagoyn buta elképzelés is, akkor is el kell fogadnunk, hogy vannak tájékozatlan emberek. Ráadásul a Kérdező simán lehet még kiskamasz, ahol meg aztán pláne tök okés, ha nem vágja a világot. Mindenki úgy jött a világra, hogy csak szarni és üvölteni tudott, minden mást külön-külön meg kellett tanulni.


Az a szomorú, hogy egyesek viccesnek gondolják, hogy adják alá a lovat és egy olyan felületen, ahova segítségért fordul az ember, hülyeségeket nyomatnak. Ez tulajdonképpen gonoszság, hisz szánt szándékkal hülyítitek az embert. Csak gratulálni tudok hozzá.

2022. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló igazat mond???


Már 16 éves vagyok, de nem tudnám elképzelni, hogy a barátaim hazudnának nekem vagy csak úgy kitalálnának egy ilyet... :/ Amúgy nyílván tudom miaz a szex!


5. Válaszoló köszi! Akkor igazat mondtak, gondoltam, hogy soha nem lennének képesek hazudni nekem a barátaim. És senki nem találna ki ilyet, ha nem lenne igaz. Elég hihetően mondták, 2-en is, szóval biztos nekik van igazuk.

2022. okt. 27. 23:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Najólvan, taka, troll.
2022. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!