Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz amit mondanak?

Ez igaz amit mondanak?

Figyelt kérdés

Szóval egy Discord szerveren megkérdeztem, hogy ha egy ölelés nagyon hosszú ideig tart, akkor az még mindig barátinak számít, vagy az már több-e barátságnál. És Discordon azt válaszolta egy lány, hogy ha egy nő nagyon sokáig ölelkezik akkor meg is termékenyedhet. Én meg nem hittem neki, és utána pedig az a lány szó szerint ezt írta (kimásoltam): "az olelestol esel teherbe es ez egy biologiai folyamat ami hosszas evek utan bizonyitva lett en nem hazudok ez nem kitalacio vagy hipotezis ez csak a puszta igazsag", és utána egy fiú is azt írta, hogy ez tényleg így van, igaza van. És elmagyarázták nekem, hogy nem kell semmi szex a teherbeeséshez, elég ha csak ruhában ölelgetik egymást barátok, ezért nem érdemes hosszú ideig ölelgetni a barátaimat. És én ennek utánajártam a neten, és találtam egy kérdést egy külföldi gyakori kérdés oldalon (nem az én kérdésem), ahol mindenki azt írta, hogy ez lehetetlen: [link]

Most akkor kinek higyjek? A barátaimnak vagy az internetnek???



2022. okt. 24. 19:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, csak szerintem a barátaim soha nem hazudnának nekem! Discordon 2-en is elmomdták, hogy igaz, itt gyakori kérdéseken is 2-en elmondták, hogy igaz, a 3. válaszoló elmagyarázta, hogy ez a folyamat, hogyan történik, a többi válaszoló meg szimplán idióta, és nem hiszik el. Pedig ez nem egy kitalálció, ez hosszas évek után bizonyítva lett, és többen is ezt mondták! Miért találni ki ilyet bárki is???
2022. okt. 28. 16:47
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor a kistestvéred valójában a te gyereked. Vagy téged soha nem ölelt meg az anyád?

Mondjuk mit beszélek.. láthatóan nem. Ha megtette volna, nem itt baromkodnál, hogy kapj egy kis figyelmet...

2022. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez a nyilvánvalóan kitaláció kamukérdés miért maradhat?!
2022. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kistestvérem... Az nagyon beteges, ha valakit az anyja ölelget, fúj! Majd egyszer ki fogom próbálni az ölelést ha elmúltam 18 (mert akkor fogok tudni szocializálódni), tudom, hogy milyen érzés, mert szoktam magamat ölelgetni, a takaróval is. De ez egy nagyon tabu téma, és ha két ember átölelik egymást az magánügy!
2022. okt. 28. 17:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Te beteg állat....
2022. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
???
2022. okt. 28. 17:25
 17/19 anonim ***** válasza:

"Az nagyon beteges, ha valakit az anyja ölelget"

"Majd egyszer ki fogom próbálni az ölelést, ha elmúltam 18"


...


Egyébként hány éves vagy, Kérdező?

2022. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2022. okt. 28. 18:18
 19/19 anonim ***** válasza:
jó, ez az ember vagy troll, vagy egy nagyon szerencsétlen helyzetben lévő ember, utóbbi helyzetben részvétem
2022. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!