Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most én lennék a rossz?

Most én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Szóval anotalkon beszéltem egy sráccal kb 2órán keresztül. Csak átlagos beszélgetés volt és örültem hogy tök normális.

Sajnos mennem kellett és írtam neki hogy mondja meg milyen platformja van, mert arra regisztrálok és ráírok holnap. Ezen kiakadt, hogy ő nem fogja megadni a nevét meg én ne képernyőfotózzam le azt. Neki csak az insta volt jó,nekem meg az nincs. Mondta hogy nehezen bízik meg emberekben, de nem mutattam volna meg senkinek se a felhasználónevét.

Csak gondoltam reggel regisztrálok és ráírok. Erre kilépett és most ezért szomorú vagyok


2022. okt. 28. 23:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva ez elég gyerekes a részemről is :)
2022. okt. 28. 23:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő a fura, hogy ennyire bizalmatlan. De miért nem ott folytatjátok, ahol találkoztatok?
2022. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!