Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor én lennék a rossz...

Most akkor én lennék a rossz barát?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, ha valamit félre írok, esetleg rosszul fogalmazok meg, csak zokogás közepette nehezebb számomra a gépelés, még gépen is.

Szóval az a sztori, hogy a legjobbnak vélt barátom nagyon furán áll hozzám, és én emiatt azt gondolom már, hogy nagyon rossz barát vagyok számára.

Tehát, leírtam neki, hogy érzek, mennyire számít nekem, és ilyenek. Tehát csupa olyan dolgot, aminek mások örülnek. Igen, de ő nem.

Megkért bunkó módon, hogy erről ne is beszéljünk többet... Na azóta tart a zokogásom szüntelen, mert ez olyan szinten szívenütött, hogy nem tudok napirendre térni.

Próbáltam neki kedveskedni, az sem jött be, mondván nem preferálja... Őszintén szólva ott még ennyire nem törtem össze, mondom vannak ilyen emberek, nabumm.

Azt szeretném ebből az egészből kihozni, hogy bármit csinálok, próbálom éreztetni, hogy bennem megbízhat, meg minden, csak balul sül el, és részemről sírás a vége, mégha szégyen is egy fiútól az, hogy sír a legjobb(nak vélt) fiúbarátja után.


Én úgy gondolom, más összetenné két kezét, ha valakinek ennyire fontos lenne a másik, mert én tényleg ott vagyok neki, ha kell valami, ha történt valami, vagy bármi... és igazából ez így is maradna.

Ő miért nem értékeli ezt? Vagy tényleg én vagyok a rossz barát?


2020. ápr. 20. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, te nem vagy neki ennyire fontos, így az ő részéről az ilyesmi nem kívánatos nyomulásnak tűnhet.

Emiatt nem te vagy a rossz barát, hanem maga ez a barátság a leírásod alapján csak a te oldaladról létezik.

2020. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

1. sztem trollkodsz, ugye...

2. ha mégsem, akkor egyszerűen azt hitte, hogy épp szerelmet vallasz neki

2020. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, és nem hinném, hogy ebből bárkinek is az jönne le, hogy én szerelmet akarok neki vallani. Viszont az első válaszolónak lehet, hogy van igazsága, viszont ő teljesen mást mond.
2020. ápr. 20. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem értékeli a csúszómászóként való megalázkodást és nyomulást. Senki. Érthető, hogy ki akartad fejezni a barátságod, de ennek nem ez a módja, főleg ha a másik nem egy különösebben érzékeny, érzelmes lélek és ő nyilvánvalóan nem az. Teljesen kellemetlenül, kínosan érintette az ömlengésed, megkért, hogy fejezd be és te továbbra is nyomtad, tényleg nem érzed, hogy átmentél egy határon?

Nem szavakkal kell éreztetni, hogy megbízhat benned, hanem tettekkel. Ide tartozik az is, hogy veszed a lapot és nem nyomulsz valakire, ha szeretne némi távolságot.

2020. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, félre értesz némileg. Mivel miután mondta, én nem folytattam. És hiába próbálom akár tettekkel is éreztetni, nem vezet semmi jóra, kb. ugyanerre... És ezért nem értem, miért nem egyszerűbb neki azt mondani, hogy tűnjek el, vagy valami.
2020. ápr. 20. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet.

#5-ös hozzászólásodra pedig, nem mondja ki, mert így ha úgyhozza az úrikedve, megint elővesz a talonból.

2020. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a felállás? Te lány vagy ő fiú? Lehet, hogy csak egy nárcisztikus p*cs.

Lehet, hogy már megunt és minden mozdulatoddal csak idegesíted.

2020. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mind a ketten srácok vagyunk, de ezt az eredeti kiírásban is említettem. Viszont nagyon rosszul esik tőle, hogy nincs rám egy perce sem jóformán. Egésznap annyit írt most is, amennyit az eredeti kiírásban írtam. Nem újkeletű probléma ez, tart egy ideje. Ezért is szerettem volna tudatni vele, hogy nekem sokat számít ez a barátság. De bármit teszek, rá sem hederít. Tudom, vagyis elég nyilvánvaló, hogy mással beszél egésznap, mert szerintem csak úgy discordozni egésznap mobilról unalmas lenne, pláne napokig. De arra nincs ideje, hogy visszaírjon. Nekem pedig elszakadni tőle nagyon nehéz úgy, hogy azért néha bedobja még, hogy neki is számít a barátságunk.
2020. ápr. 21. 00:25
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom, de el kell engedned. Nárcisztikus személyiségzavarban szenved. Ne hagyd magad frusztrálni!
2020. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten fiúk vagytok úgy egy kicsit jobban érhető. A fiúk többsége nem szereti ezt a stílust a barátjától. Mégis csak férfiak vagytok!
2020. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!