Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hölgyek, Urak? Most akkor...

Hölgyek, Urak? Most akkor hogy van ez a Férfi Nő barátságról? Mindig csak a pasik gondolnak bele többet hogy lehetne több is a belőle? A nők csakis a barátot látják a pasiban még ha be is jön neki, akkor sem kívánják meg? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Van egy "baránőm", eleinte mentek az óvatos bókok részemről, aztán tényleg csak barátok lettünk, mert lett pasija, nem is hajtottam rá, csak jó volt a kapcsolatunk. Szakítottak. Még többet keresett, egy egy bók hogy jól nézek ki, jó pasi vagyok, elhagyta a száját, de érezhetően, ha ovatosan tovább vittem volna a dolgot visszatáncolt, tartotta magát. Pedig néha ugy a szemembe nézett hogy hú, erződött hogy bejövök neki. Csak jatszott velem? Vagy még az ex benne van 4 hónap után is, és néha néha vannak fellágolásai? Nem tudja mit akar?
2022. okt. 30. 06:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá, ( Ő 34, én 37 év) mondta nekem hogy nagyon szereti a tásaságom, igazi jó barát vagyok!
2022. okt. 30. 06:18
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Csak játszik veled, mert tudja hogy bejön neked. Legyezgeti a hiúságát, növeli az egóját amikor veled van, mert a folyamatos pozitív visszajelzést látja, érzi.

Én a helyedbe nem tennék bele több energiát, ebből nem lesz semmi több.

2022. okt. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy a szemében ferfi nincs kemia nem vonzod.
2022. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Az van amit a 2-es ír.


Hidd el, ha a nők valamit akarnak akkor lépnek.


Esetleg annyit el tudsz érni, hogy megdugod 1-2 alkalommal, de a vége az úgyis az lesz, hogy majd azt mondja maradjatok inkább csak barátok, de akkor meg már túl sok lesz az érzelem, valaki úgyis felszedi, a végén pedig ő éli világát, te pedig sérülsz.


Én egy kicsit visszavennék ebből a "jó barát vagyok és mindig rendelkezésre állok" dologból. Kicsit hanyagold és hagyd hogy ő kezdeményezzen dolgokat. Beszélgetést, találkozást, bármit. Ha ezt megléped és így is keres, akkor azt mondom még adhatsz neki egy esélyt, de tapasztalat alapján mondom, ilyenkor szokott ellaposodni a "nagy barátság". Ergo addig megy, míg te energiát fektetsz bele, addig élvezik a nők is a figyelmet, de amint nekik kellene tenni valamit, vége a dolognak.

2022. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4

Általában Ő keres 75%-ban hogy beszéljünk... szóval nem értem. Csak lelkisegély vagyok azért akar beszélni, vagy unatkozik. Vagy nem tudja mit akar?

2022. okt. 30. 07:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig a csavok.. megesik forditva is. De valszeg csak baratkent kedvel a csaj. Meg amugy is.. mentek toled a bokok o meg bepasizott 🤷 Eleg egyertelmu. Neked kene meg igy is, h egyszer mar mast valasztott? Elvbol off
2022. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem lehet azt felfogni, hogy nem mint pasi kellesz neki, hanem mint barát? A barát külsejét is meg lehet dicsérni, nők is meg szokták egymást, az még nem felhívás keringőre. Ha te kellettél volna neki, nem lett volna pasija, és most is megoldaná, ha akarná. De nem akarja. Ha neked így nem felel meg, szakítsd meg a kapcsolatot.
2022. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szakitom meg a kapcsolatot, megmarad mint barát. Tudom kezelni, csak fura volt a helyzet hogy gyakran keres. Még mindig. Akkor felfogom annyiban hogy csak barát, és semmi több.
2022. okt. 30. 07:39
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Hetessel értek egyet.

Ugyanúgy megmondom a férfi barátaimnak, hogy jól néznek ki. Nyilván ha nincs senkim, több időm is van keresni őket. Ezek semmi extrák, te látsz bele többet.

2022. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
A nők csak akkor gondolnak bele többet, ha apahiányoosak, vagy fedélzeti problémásak valahol.
2022. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!