Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?! Régóta...

Most mit tegyek?! Régóta ismertem látásból egy nőt. Idén elkezdtünk beszélgetni. Aztán elmentünk egy bárba lazítani. Barátkozni lezdtünk. De elfajultak a dolgok! ⬇️

Figyelt kérdés

Azóta minden nap irogat. Ha nem válaszolok AZONNAL, mert mondjuk van életem, háztartást vezetek stb..,akkor elkezd vergődni, hogy mi a bajom. Ha találkoztunk, azután is irogat, hogy mit csinálok. A múltkor a házam előtt állt. Ki akart hívni. Én pihentem, nem mentem ki. Majdnem 2 órán keresztül beszéltünk telefonon.


Én introvertált vagyok, nekem elég heti egy barátnőzés.

Szerintem ő már bárkinek túl sok lenne. Mondtam neki valamelyik nap, hogy főzök. Este leszek kész, kimehetünk. Óránként megkérdezte, hogy kész vagyok-e.

Neki nincs párja, az anyjával él, biztos unatkozik. De kiderült, hogy elég komoly hangulatzavara van. Jár szakemberhez, gyógyszereket szed. Hallottam ismerőstől, hogy sokszor be volt nyugtatózva!!!


Most hogyan kellene "lekoptatnom"?

Kitör a frász tőle!


Vagy mit tegyek?


34 N


2022. okt. 31. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a barátságot!
2022. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem a szomszédodban lakik, akkor hamar megunja, ha nem keresed.

Találj mindig valami kifogást, légy kedvetlen.

2022. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, túl sok lett neked. Ha továbbra is zaklat, feljelented a rendőrségen zaklatásért.
2022. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet az, hogy te is meg ő is másképpen képzelitek el a párkapcsolatot? (számodra heti egy-két találka = párkapcsolat, ő pedig naponta szeretne találkozni).
2022. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat mondjuk ezt neki mond el..
2022. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 mindketten nők :D


(oké, ez nem zárja ki a párkapcsolati szándékot, de szerintem nem erről van szó)

2022. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen mondd meg neki, hogy neked sok ez, heti 1 találka elég. Ennyi.
2022. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!