Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Inkább a nőkhöz szólnék. Mit...

Inkább a nőkhöz szólnék. Mit gondoltok arról ha egy barátnőtök kapcsolatba kerül?

Figyelt kérdés

Példák:

1) eddig mindennap órákat írt a barátnő neked, mióta párja van van hogy 2 napig le se nyit


2) nem érdeklődik igazán


3) ha hívod a barátnőt fel sem veszi a telefont


4) többször "elfelejt" visszaírni


5) nem nyit le napokig, de instán közös ismerős képét szivezi


Mit gondoltok? Nem igaz barátnők az ilyen nők? Engedjem el a barátságunkat?


Szivesen fogadok példákat is, hogy ki mit csinált ha történt vele ilyen helyzet


(ui: volt akinek mondtam mégsem történt változás)



2022. nov. 1. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék neki,hogy végre van magánélete,és nem engem fáraszt folyton.
2022. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
bár nem vagyok nő, szerintem fogadd el, hogy a kapcsolatot előrébb veszi, attól hogy kevesebbet beszéltek, gondolom még nem vagytok rosszban
2022. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszban nem vagyunk, csak úgy érzem, hogy mar nem kivancsi rám, és hogy én is elveszettem egy jó barátot/barátokat akire/akikre eddig mindig számíthattam
2022. nov. 1. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Az elsővel értek egyet. A kis fszomnak se hiányozna egy hülye tyúk, aki egész nap fáraszt. Nem véletlen, hogy nincsenek barátnőim.
2022. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor neked is sürgősen be kell fickóznod.
2022. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Keress magadnak egy hobbit, ami nem a felesleges csetelés hülyeségekről egész nap.
2022. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Átérzem. Nem kell tükörfordításban értelmezni az elhangzottakat. Nyilván nem non-stop beszéltek, hanem naponta. Kicsit más..

Velem egyetem után lett ilyen, amikor már összeházasodott és munkát kapott. Örültem ha heti egyszer beszéltünk, de persze ráért volna többet is, csak én nem voltam már olyan fontos.

Egyszerű egyébként kideríteni, csak figyelni kell a részletekre. Én pl felajánlottam h telózzunk merr tudtam nem er már rá pötyögni. Azt is tudtam h autóvap jár dolgozni és mindig fülessel van. Ha nagyon akart volna, bármelyik nap felhívhatott vola reggel vagy este munkába menet.

Én mondtam neki hogy akkor ennyi a sok éves legjobb barátságnak és nem szeretnék többet halllani róla.

Sajnos az a fajta vagyok aki vagy nagyon beleteszi magát egy barátságba, vagy sehogy.

Azota se hiányzik.

2022. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Beszélek a többi barátnőmmel, űzöm valamelyik hobbimat, tanulok stb.

Nekem is volt ilyen, de nekem nem a rámfordított idő hiányzott, hanem a beszélgetések komolysága.


De szerintem kicsit túlzásba viszed. Ne aggódj annyit, nem lesz rosszabb attól egy barátság, hogy ritkábban beszéltek, ha az ugyanolyan tartalmas. Ne húzdd le őt, egy kapcsolat nagyon sok idő.

2022. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.nincs barátnőm

2.Ha lenne akkor sem érdekelne mert semmi közöm hozzá hogy kivel mit csinál.

2022. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátokntöbbségével amúgy is csak a gond van
2022. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!