Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm nyomul a páromra?

A barátnőm nyomul a páromra?

Figyelt kérdés

Párommal együtt vagyunk 2 éve. Barátnőm már sokkal régebb óta a barátnőm, középiskolában barátkoztunk össze. Nem ő a legjobb barátnőm, de elég jóban vagyunk. Középsuli után is tartottuk a kapcsolatot, nekem akkor jött a képbe a mostani párom. Az elején csak haverkodtunk vele és az egyik haverjával, ezzel a barátnőmmel együtt, így négyesben sokszor eljártunk ide oda, páromnál sütögettünk stb (akkor még nem voltunk együtt). Majd barátnőm összejött a párom haverjával, közben köztünk is kezdett kialakulni valami a párommal.

Ekkor kezdte el barátnőm mondogatni (mikor már együtt volt a sráccal) hogy jaj de kár hogy ő ezzel a sráccal jött össze, a (legyen most béla a párom) béla sokkal helyesebb, neki nagyon bejön. Ez már itt fura volt, és rengeteg ilyen megjegyzést tett akkoriban. Először rákérdeztem viccesen, hogy akkor miért nem bélánál próbálkozott be, de csak nevetgélve annyit mondott, hogy hát próbálkozott ő csak béla rá se hederített, s ha nincs ló, jó a szamár is.

Aztán mi összejöttünk bélával. Barátnőm béla haverjával, én bélával, de barátnőm továbbra is teszi ezeket a megjegyzéseket néha. Eleinte csak mosolyogtam nevetgéltem zavaromban, de azért ez így elég gáz. Főleg mikor összeülünk így négyen (már azért ritkábban van ilyen) de látom hogy barátnőm szemei szinte rátapadnak páromra, minden (sz.r) viccén hangosan nevet, hozzáér amikor csak tud stb stb. Párommal már beszéltem erről, mondta hogy neki is gyanús. Nyilván meséltem neki hogy régebben miket mondott batátnőm. Hogyan vagy mit kéne mondani, tenni, hogy ez a helyzet ne legyen ennyire ciki? Lehet beképzelem, de már az is kezd feltűnni, hogy barátnőm sokszor undok, flegma velem. Szegény párját is sajnálom.


2022. nov. 3. 07:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

"s ha nincs ló, jó a szamár is"


Mondjuk én a helyedben megtépném a büdös kurváát, míg még nem késő.

2022. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ossze kell veszni vele
2022. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez van. Tizenév3sen a szerelmek jönnek-mennek. De nem barátnőd, ha beszélni sem mersz vele.
2022. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Te tudod meghatározni, mennyire tartod szorosan a kapcsolatot egy barátnőddel, a párod meg továbbra is nemet tud mondani a barátnődnek. Ezzel semmi gond.


Én ebben a történetben leginkább a párod haverját sajnálom.


Értem, hogy ebben a korban kötelező találkozni, hiszen a barátnőd a párod haverján keresztül kiharcolja, hogy találkozzon a pároddal is, de idővel lehet lazítani ezeken a kapcsolatokon, ha már kínossá válik a személye.

2022. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Én sose mondanám meg a barátnőimnek, hogy helyesnek tartom a pasijukat, mármint olyan formában nem, hogy bejön - de én alapból nem is nézek olyan szemmel rájuk és tartom is a három lépés távolságot, semmi félreérthető ne legyen köztünk. Én biztosan megszakítanám a kapcsolatot ezzel a csajjal, amint látna rá esélyt, lecsapná Bélát a kezedről. Az ilyen barátnő nem igazi barátnő.
2022. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt a barátságot hagyni kéne a francba. Gyakorlatilag mindenkinek kínos, hogy ez picsa (bocsánat de nem tudok rá jobb szót) teszi ott magát. Tulajdonképpen arra használ, hogy közel kerüljön a sráchoz, és esetlegesen el tudja venni tőled. Esélyes hogy már nem is tekint barátnak, ezért flegma veled, csak az előbb említett okból beszél még veled. A párját pedig megtartja talonban, hogy addig is legyen valami. Mindhármótokat sajnálom, de a párját különösen.
2022. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is a párját sajnálom a legjobban ebben az egészben. Marhára kínos, meg ezt hogy közlöd vele? Leginkább sehogy. Igazatok van abban, hogy megkéne szakítani a kapcsolatot, de a párom és "barátnőm" párja jó haverok, néhanapján párom áthívja a haverját és akkor jön "barátnőm" is. Szóval nehéz helyzet.


Abban azt hiszem biztos vagyok, hogy páromat nem tudja lecsapni a kezemről. Az okokat nem akarom felsoroni, de higgyétek el nekem :D

2022. nov. 3. 08:18
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Legjobb ha az ilyen emberrel megszakítod a kapcsolatot míg nem késő ,hogy ezt pontosan hogyan is teszed azt rádbízom.

Ha megszakítottad az állítólagos barátnőddel a kapcsolatot, akkor Béla barátja továbbra is át jöhet hozzátok de a barátnője nem és talán meg is van oldva.

Majd írd meg hogy döntöttél?

2022. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

"Marhára kínos, meg ezt hogy közlöd vele?"

. Hát, a legegyszerűbben: "nézd, veled szívesen találkozunk, de a barátnődet inkább ne hozd, mert nyomul a Bélára. Ja, bocs..."

2022. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"nézd, veled szívesen találkozunk, de a barátnődet inkább ne hozd, mert nyomul a Bélára. Ja, bocs..."


Félek ebből sértődés lenne. Bár valóban ez lenne a legegyszerűbb, de vajon hogyan reagálna párom haverja? Nyilván ez csak egy költői kérdés.

2022. nov. 3. 09:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!