Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3. kerék vagyok leszbikusként...

3. kerék vagyok leszbikusként de a barátnőm mindig féltékeny?

Figyelt kérdés

Én 16l

Barátnőm 16l

Barátnőm párja f

3. Kerék vagyok de mindketten tudják hogy 100%ig leszbikus vagyok. Viszont a barátnőm nagyon féltékeny és egyfolytában kérdőre von a csoportba amiben mindhárman benne vagyunk. Pl: a srác írt csoportba, de az üzenetet felém irányította, ezzel egyidőben barátnőm snapchat-en írt üzenetet nekem de én nem vettem észre hogy írt mert kezet mostam. Visszaírtam a srácnak csoportban és barátnőm mondta hogy nézzem már meg mit küldött nekem snapen mert azt előbb küldte mint a barátja...

Az összes ilyen apróságot észreveszi pedig ezekben a cselekedetekben nincsen semmi hátsó szándékom. Mostanában figyelek ezekre de nem akarok problémát ebből.

Te mit tennél a helyemben?


2022. nov. 7. 20:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Nem az emberiség süllyedt mélyre,hanem azok a gyerekek akik még fel sem nőttek de mondjuk az apafigura hiánya miatt már 16 évesen "teljesen leszbikusnak" titulálják magukat
2022. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt csinálja, mintha a hetero pasi legjobb barátja lennél. Húzza az agyadat, mert imponál neki, hogy valszeg bele vagy esve. Lépni nem fog, mert nem vagy az esete, de azt sem akarja, hogy te lépj.
2022. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!