Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, hogy én érdeklődöm a barátaim iránt, de ők kevésbé irántam?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb társaságban vagyunk én mindig többet kérdezek róluk, mint ők rólam. Én hagyom őket beszélni részletesen olyan témákról is, ami nem annyira érdekel engem még bele is kérdezek, beszéltetem őket, de ez nem kölcsönös. Na nem azt mondom, hogy egyáltalán nem érdeklem őket, de én jobban érdeklődök, mint ők. Ha beszélünk pl. messengeren akkor is inkább én írok rájuk, többet is írok, ők kevésbé kommunikatívak.

2022. nov. 7. 21:13
 1/3 Worldtraveller ***** válasza:
Ah, ilyet én is éreztem egész életemben, elész frusztráló érzés amúgy. Személyiség kérdése is ez a ki keres kit és mennyiszer. Ha elég jó és közeli baràtok voltunk az illetővel, akkor én szóvá is tettem, hogy mi nem tetszik, aztán kivártam, hogy mi lesz. Voltak helyzetek, mikor már annyira frusztráltak dolgok (például mikor egy üzire másfél nappal késöbb kattint rá, úgy hogy közben feszt online van, és ezt folyamatosan eljátsza), hogy úgy voltam vele kész nem érdekel tovább az ember. Aztán mindig visszahozta a dolgokat. 😄
2022. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek szól a kérdés: megkérdeztétek őket erről, jeleztétek? Ha igen, mi történt, mit válaszoltak? Ha nem, miért nem? Az a félelmetek, hogy valóban nem érdeklitek őket? Szerintem a félelem valós, helye van. Pont most történt ez meg velem, csak itt én voltam a kevésbé érdeklődő fél.
2022. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Korulottunk is ilyenek a szuleim sogor noverem

Kornyezetem

Mindig segito es gondoskodo vagyok veluk..

36f bprol

2022. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!