Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett vele? Én...

Mi történhetett vele? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, aki titokban jár az egyik osztálytársával. Mivel hogy egyre többet bunkózott vele a barátja, ezért kitaláltuk hogy ignorálja, majd várjon a reakciójára és mondja meg következő nap. Aznap este belázasodtam, ezért nem tudta személyesen közölni, gondoltam ráírok, hogy ment. Nem válaszolt, majd kb.3 nap múlva visszaírt hogy: "Amit múltkor írtam". Visszanéztem, amit legutóbb írt az egy Jóéjt üzenet volt emojikkal. Bővebben is rákérdeztem, de arra eddig még nem kaptam választ. Gondoltam, hogy valami történt amiért nem akar velem beszélni ezért mástól kértem azt a 4 napi házit.Az illető visszaírta, hogy " A barátnőd mondta hogy elküldte. De szívesen" Megint megnéztem a beszélgetést de hogy nekem semmit nem küldött az hétszentség. Ráírtam, hogy miért hazudtál? Mire hirtelen elérhető lett és mindenfélét kérdezett.Miért ignorált addig az üzenetig? Láttam hogy megnézi amit írok de visszaírni nem ír . Nem értem hogy mitől változott meg ilyen hamar.

(Mellesleg ő pont olyan,hogy ha hajnalban írsz neki, akkor egy félórán belül biztos hogy válaszol.)



2022. nov. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bevetette ellened a saját fegyvered. Hogy érezd, mit is javasoltál.
2022. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jól sikerült neki amit kigondoltatok
2022. nov. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
xd
2022. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!