Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha megérzem amikor...

Mit tegyek ha megérzem amikor ítélkeznek az arcomon, amikor furán néznek és ilyenkor dührohamom van?

Figyelt kérdés

Jogos ha leordítom őket vagy bunkó leszek velük? Még úgy is ha csak a non-verbális jeleikkel inzultálnak és nem mondják ki az egyértelműt?

Utálom a felszínes ítélkezős pofáikat és nem tudom már a feszkót magamba tartani. Túl sokat aláztak már az életben.


máj. 22. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Te beteg vagy...
máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem jogos. Dühkezelési problémáid vannak.
máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Így nem, hiszen lehet hogy csak az elmédben van ez. Mármint, hogy ítélkeznek. Mi lenne, haegkérdeznéd, hogy miért néznek furán rád?
máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3


Mert szerinted ha megkérdem elmondják?

máj. 22. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ordítsd le őket! Egyszer majd úgyis lesz valaki, aki pofánb.sz érte. 😁
máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5


Miért az jogos amit ők tesznek?

máj. 22. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, ne akard már nekem bemagyarázni, hogy az emberek többsége egyfolytában azzal van elfoglalva, hogy a te arcodon ítélkeznek! Szerintem pont leszarja mindenki. Kivéve ha egy 3 méter magas küklopsz vagy, mert akkor én is megbámulnálak.
máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A gondolat szabad,nem kotlatozhatod mas gondolatat.

Azt megteheted,h te nem nezel rajuk es nem gondolsz bele,h ok mit gondolnak. Azt is megteheted,h bedugod a fuled zenehallgatas miatt fulhallgatoval.

máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8


De hadd ne csukjam be a szemem amikor kimegyek. Ki kell néznem a fejemből nekem is..

máj. 22. 20:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na. Nekik is ki kell. Én is van, hogy ránézek arra aki szembejön velem. Pont leszarom milyen a képe. Csak ránéztem és pont.
máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!