Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem túl magam egy...

Hogyan tegyem túl magam egy barát elvesztésén?

Figyelt kérdés

10+ éves barátság volt, én nő, ő férfi mindketten 30+. Nekem családom van, ő szingli. Nem volt semmi közöttünk soha, de fontos volt nekem, mint ember, tudtunk komoly dolgokról is beszélgetni és jól elvoltunk. Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett nyomulni. Nem zavarták a körülmények vagy az, hogy én többször szóltam, hogy túllép egy határt azzal, amiket ír. Aztán a hétvégén volt egy komolyabb beszélgetésünk erről, amiben elmondtam neki, hogy tőlem ne várjon semmit és ha csak azért ilyen velem, mert remél valamit, akkor hagyjuk az egészet. Erre ő megsértődött, elég csúnya dolgokat mondott nekem, amiket nem is értettem, én sosem bántottam őt, még ebben a helyzetben sem majd másnapra letiltott egy szó nélkül.


Én meg most tökre hülyén érzem magam, itt maradtam lezárás nélkül, rohadtul hiányzik mert tudom, hogy soha nem lesz köztünk már semmi (mármint a régi barátság), közben meg dühös is vagyok, mert így bánt velem és nem érdemli, hogy sirassam és persze közben magamat is hibáztatom, hogy én nem voltam elég jó. Eskü rosszabb, mint egy szakítás... hogyan lehet ezen túllépni? :(



2022. nov. 30. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondoltad komolyan ugye..?

Azt hogy barátkozni akar veled egy szingli férfi 10 éven keresztül.

Atyaisten de naív vagy.

2022. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem barát. Ezért a továbblepes is baromi egyszerű.
2022. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor te is szerelmes vagy belé, csak ki tudja, miért máshoz mentél férjhez.
2022. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt a 10 év alatt végig szingli. Amúgy meg neki szinte csak lány barátai vannak. És azt meg te nem gondolhatod komolyan, hogy ha 10 évig epekedik utánam, akkor megvárja míg családot alapítok és akkor áll neki udvarolni? De amúgy sem ez volt a kérdés lényege...
2022. nov. 30. 17:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok szerelmes belé, akkor nem állítottam volna le azonnal és egyértelműen.
2022. nov. 30. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg fog békélni, csak most neki is friss ez az egész. Szerintem keresni fog, azt, hogy utána hogy fog viselkedni, hogy megbékél-e ezzel a helyzettel, vagy nem, az rajta múlik.
2022. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os, nagyon kedves vagy, de sajnos ebből már nem lehet semmi. Ezzel elvesztette a bizalmamat, talán ez fáj a legjobban, hogy a férjem után ő volt a fő bizalmasom és így a kukába ment minden.
2022. nov. 30. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
10 év alatt sokat tud változni az ember. Ő már nem az, aki neked barátként sokat jelentett.
2022. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Valszeg mindig bejottel neki.. ferfiak ferfiakkal baratkoznak foleg.. mit spanoljon egy novel. Ha ilyesmi van az mindig gyanus.
2022. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es: sok volt a közös témánk, elég komoly családi dolgokban is segítettünk egymást, de pl. szoktunk együtt gamelni is.
2022. nov. 30. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!