Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó barátom 7...

Egy nagyon jó barátom 7 hónapja nem keres, csak két alkalommal a 7 hónap alatt. Egyszer a születésnapomon másodszorra segítség miatt, de hogy megkérdezze én hogy vagyok az már luxus. Mit tegyek? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Az elmúlt 6 évben mindig írtunk egymásnak ünnepnapokon. Hol én kezdeményeztem a köszöntést hol ő… viszont most nagyon fáj, hogy azért mert másik városba költöztem és nem keres azóta csak ha kell valami…

Mi lenne a jobb?

Én írjak karácsonykor neki elsőnek vagy várjam meg hogy ő írjon?

Én elmondtam, hogy szeretnék vele találkozni de nem igyekszik arra hogy találkozzunk mindig csak “találkozunk még” válasz jön.

Én nő vagyok természetesen és ő férfi. Semmi komoly kapcsolatról nincs szó szimpla több éves barátság volt.


2022. nov. 30. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Előzőleg a 7 hónap előtt napi vagy minden másnapi beszélő viszonyba voltunk. Inkább számomra ő volt a lelki társam
2022. nov. 30. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nő és férfi között nem létezik barátság!! Én 30 évig állítottam mimdenkinek ennek az ellenkezőjét, de be kellett lássam, hogy tényleg így van.


Szerintem ez a szekér elment, 7 hónap alatt leepult a barátság.


De az emberek jönnek mennek az életünkben. Ezt el kell fogadni.

2022. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Te hányszor kerested a 7 hónap alatt?
2022. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Felejtős. Vége.
2022. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Carl Jung mondta hogy: "ha nem tudod megérteni hogy valaki miért csinálja azt amit, nézd a következményét.Az volt a szándéka."


Sajnos feltehetően azért nem ír/ nem keres mert történhetett a lelkivilágban/felfogásmódjában egy olyan változás amibe te már nem férsz bele. Félreértés ne történjék, a barátod nem védem, szerintem ez nem egy túl fair hozzáállás ha tényleg úgy van hogy te folyamatosan kerested.


MINDAZONÁLTAL nekem az lenne az elsődleges javaslatom hogy gyűjtsd össze egy csokorba hogy ő miben változott , és nem vádlóan kérdezd meg tőle hogy ennek mi az oka mert ez neked rosszul esik.


VÉLEMÉNYEM szerint a a barátság épp attól barátság ha az ilyen kényes témákat is meg tudjátok vitatni.


(már csak azért is tartom célravezetőnek hogy ezt megbeszéljétek mert lehet hogy ő értelmezett félre valamit, lehet hogy te. Lehet olyan érzések kavarognak benne amit nem mer megosztani, lehet valaki befolyásolja stb. az ilyeneket jobb tisztázni)

2022. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem örül neked a barátnője (ha van neki)
2022. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"másik városba költöztem és nem keres azóta csak ha kell valami…"


Igazából ebben benne van a válasz. Ennyire volt ez barátság, hogy az első olyan dolognál kibukott az egész, ahol már nem voltál igazán hasznára...

Szerintem elég tipikus az ilyen, hogy addig barátság amíg valakinek szüksége van a másikra és elérhető, amint a távolság miatt már nincs az a könnyű elérhetőség hírtelen ez van.

2022. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi no baratsag nem letezik. Mar nem akar toled tobbet, idoben kellett volna magasabb szintre emelni a kapcsolatot, ez a szeker mar elment.
2022. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!