Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez 7 honap alatt jonak szamit?...

Ez 7 honap alatt jonak szamit? Kep es reszletek lent

Figyelt kérdés

Szeptembertol edzek komolyabban, elotte is csinaltam, de kozel sem vettem ilyen komolyan. Heti 3x kondizok, voltak kisebb kihagyasok, probaltam izmot epiteni, most akarok nyarra kicsit szalkasodni, de 7honap alatt ez mennyire szamit impresszivnek?

168cm vagyok, 17, fiu, 66kgrol indultam, most 64 vagyok, viszont izom jott fel szerintem szepen, a zsir pedig lenyegesen kevesebb lett. Kreatint es feherjet szedek c+d vitamin mellett. [link]


2022. márc. 28. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Most őszintén öcskös, ez miiii????

Tesiórára szoktál járni, és utána lefotóztad magad?

És ezek mellé azt írod fehérjét meg kreatint is szedsz....

Na máshol trollkodjál!

Semmi nem látszódik.

Ha te ezt tényleg edzéssel érted el, és nem trollodni jöttél, akkor ez a sport nem neked való, genetikád erre a sportra nem lesz jó.

2022. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem olyan rossz ez, főleg hogy 7 hónapja csinálja. Nem kell elvenni a kedvét, hadd csinálja, ha ebben leli örömét. Szedjed továbbra is azokat a vackokat és nyomjad neki! 👍
2022. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen jó eredmény ez 7 hónap alatt, nem mondanám "impresszívnek" inkább azt mondanám rá hogy a legtöbb embernek elérhető cél ha rendesen edz.
2022. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Monster mass
2022. márc. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, akik tamogatnak es mondjak hogy nem rossz stb, a negativoknak pedig uzennem , hogy nem az a baj, hogy negativ kommentet irnak, hanem hogy milyen formaban, az egyik az, hogy nem akarok schwareznegger lenni, szimplan egy koromhoz es magassagomhoz aranyos szalkas, de meg is izmos testet szeretnek. Bar tudom, hogy itt gyiken mindenki mar 12evesen ugynezett ki mint az oreg osztrak, de azert nem mindenkinek sikerulhet😁
2022. márc. 29. 06:45
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy az alapokkal van gond ezért úgy jön át, mintha trollkodnál. Először el kéne dönteni, hogy izmosodni vagy fogyni akarsz, érdemlegesen a kettő együtt nem megy. Kreatin pedig pénzpazarlás, főleg amíg nem maxolsz ki minden mást. Szálkásítani pedig erre nincs értelme, állj neki rendesen edzeni és enni. Hajrá.
2022. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kép is kellett volna, így nem tudjuk, honnan indultál. Az étrended milyen? Számolod a makrókat, vagy a fehérjét is "csak úgy szeded"?
2022. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Szomszéd iskolás fia komolyabban néz ki, pedig otthon kapálja csak a kertet meg fát vág.Ha ennyire futja csak a gyúrástól ne járjál terembe, mert kidobott pénz,neked.

Csináljál más sportot az lesz a neked való.

Onnan tudod hogy a genetikád, hogy beszedsz mindenféle xart, azt mégsem nősz.Nálad ez van, keress más sprtot.

2022. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%
Nokent azt mondom, hogy ha meglatnek egy ilyen fizikumu (nyikvan nem kiskoru) sracot, biccentenek magamban, hogy hmm, nem rossz.
2022. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutattad milyen volt mikor kezdted.Ezért mihez viszonyítsunk?

Van aki ezés nélkül is igy néz ki,van aki meg nem.

Szval itt vki helyesen leirta:el kell dönteni hogy mit akarsz.Izomtömeget vagy szálkas vékony testet.

A kettő összevegyítése általaban nem szokott működni.Ill még az elején talán van az a fenomén hogy izmot növel és súlyt veszít,de ezt ne akard mindenáron elérni,mert legtöbb esetben nem megy és csak egy helyben fogsz toporogni.

Én a helyedben felpakolnék jó kis cal töblettel és legalább 2 3 évig aprítanám még el nem érek egy 85-90 kg testsúlyt.

Ami persze nem száraz izom lesz de legalább lesz.És erőd is lesz.Onnantól meg eldöntőd hogy szálkásítasz e vagy egy vizsonylagos izmos kisé fedett formaban tengeted a napjaidat.

Hobbi szinten Nagyon sokan ugy is meg vannak elégedve hogy nem látszanak a bordaközi izmok és hátukon az erek.És a tapasztalataim szerint a lányoknak sem kell versenyformát produkálnod,sőt!bőven jó leszel úgy is!

2022. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!