Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A barátom sajnos mindnekiben negatív érzéseket kelt, mindneki lepattintja, vissazutasítja, es nem kap tiszteletet

Mindezt első látásra.

Kinézetre alacsony ferfi, es gátlásos, eleg hamar jön zavarba. Ez meg szimpátiát is ebreszthetne másokban , ahogy sok esetben történik

Az a kérdés, hogy vajon miert ítélik meg ilyen negatívan?

Vajon érzékel a tudatalattijuk negatív energiákat ebből az emberből, mert azt mondjak , hogy az ember megérzi a masik ember vibracióját, energiáját... ha nem is tudatosan, de azt erzi, hogy valami miatt a masik nem szimpatikus neki.

A baratom lassú víz partot mos típus, eleg gonosz is tud lenni ....


2022. dec. 1. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen a kiállása, szegyellőssége helyezi előnytelen szituációban, előnytelen megítélésbe?
2022. dec. 1. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Idézem;


"barátom sajnos mindnekiben negatív érzéseket kelt"



" eleg gonosz is tud lenni ...."



Minden bunkóság nélkül mondom pontosan ugyan ilyen volt az egyik exem. Az elején en is feltettem ezt a kérdést ahogy te. Hiszen olyan szégyenlős, meg cuki és szegenyt elkerüli a szerencse blabla bla

Aztán rájöttem...

Mert egy tahó, lusta,trehány,okoskodó, bíráló, elítélő, gonosz, es agresszív

Ha felmerül benned hogy ő is ilyen akkor egy tanácsom van es azt nagyon fogadd meg kérlek

ROHANJ!

2022. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt soha cukinak mondjuk
2022. dec. 5. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!