Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a barátaim?

Miért ilyenek a barátaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok!mielott mondanak is valamit tudni kell rolam,hogy folyton mindent tulgondolok es soha nincs egy nap amikor nem felek vagy aggodok valamin.kozepsulis vagyok de mar nagyon nem birom.az osztalyom valami undoritoan ketszinu (mar akivel),manipulativ es rosszindulatu.tobb reszre van osztva az osztaly:csendesek,semlegesek aki mindenkivel joba van es aki mindenkivel joba van mer felnek tole es vagyok en akit nem igazan tudom hogy hova sorolhatnak.legtobb emberrel az osztalyba joba vagyok,viszont altalaba az utolso kategoriaval szoktam logni altalaban es ugy beszelnek mindenkivel (beleertve velem is)mint valami darab szemettel.nem bantanak fizikalisan sot elmondunk egymasnak dolgokat es megbizunk egymasba de valamiert megis felek toluk es van egy erzesem h egy paruk tudja is ezt kihasznalja.olyan dolgokat vagnak hozzam ami borzasztoan rosszul esik es egesznap azon gondolkodom.eleg hiperaktiv szemelyisegem van es jo humorom ezert is szeretnek sokan de egyszeruen nem tudok kibontakozni a felelemtol es felek ha elmondom nekik akkor megutalnak engem teljesen oktalanul.ram eroltotetnek dolgokat amiket nem akarok viszont ha mas belem akar kotni nem hagyjak es megvedenek de toluk nincs ki megvedjen.kibeszelnek masokat (suly,kinezet vagy mar csak a letezesukrol is) es en az egeszet meghallgatom nevetek es teszem magam hogy en is ugyanigy gondolom.de ez nem en vagyok nem ertem miert kell elitelni valakit azert mert nem olyanok mint ok.mindennap szamolom a napokat hogy mikor szabadulok mar meg az iskolatol.a tanulasra lehetetlen fokuszalni olyan mintha egy rangot kene fenntartsak csak azert hogy ne fogjon ki senki.az onbizalmuk ezeknek a szemelyeknek valami elkepesztoen magas leszarnak barkit es barmit es lehetetlen lerombolni.en ugy gondoltam hogy van onbizalmam de mar nem igy gondolom a szorongas teljesen atvette az iranyitast felettem es tehetetlen vagyok.elegem van abbol hogy kell figyeljem mit mondok hogy tul csendesen tul hangosan tul boldogan tul szomoruan mert minden baj.Csak azt szeretnem hogy masok komolyan vegyenek es ertekeljenek

2022. dec. 5. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolog a kamaszkor. Majd kinövitek.
2022. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem ennel szomorubb valaszt se kaphattam de azert koszi :/
2022. dec. 6. 07:18
 3/10 K.O. ***** válasza:

hát en ezt a félek toluk dolgot nem igazan ertem, mitol is felsz pontosan?

egyebkent suliba en is eltem at hasonlot, nalunk azert lightosabb klikkesedes volt, de volt, mert lehetett erezni, de nem olyan feltunoen vagy barmit befolyasoloan, tehat azert joban volt mindenki mindenkivel, csak voltak akik kicsit jobban osszenottek, na de a lenyeg, nem lesz semmi ha kiallsz a velemenyeddel, ugyanez volt nalunk is, en a kemenyebb magba voltam benne, de kialltam azokert akiket pesztraltak, ha valami nem volt vicces hanem inkabb bunko akkor beleszoltam hoyg nemar vagy valami, probaltam ugy csinalni, ugy alakitgatni hogy ne seruljon senki miattuk, foleg egy idiota poen miatt, bocsanatot kertem a nevukben, megvigasztaltam akit eppen bantottak stb stb es sose volt belole semmi, tehat nem tagadtak ki meg ilyesmi, max kirohogtek hogy mi ez:D azt is sztem azert mert nem tudtak ra mit mondani, zavarta oket, de ugyanugy elvoltunk, de hat na, ok ilyenek voltak, ettol ereztek kemenyebbnek magukat vagy nem tudom mi ez naluk, ezzel nem tudsz mit csinalni, majd kinovik, igaza van az elozo valaszolonak.. azota mar megvaltoztak, csalad van stb van, azert ezek sokat alakitanak egy emberen, probald meg igy nezni, hogy majd suli utan, a nagybetus eletben ugy is valtozni fognak, gyerekek még, ugyhogy sztem probald jol erezni magad, tobbszor ugy se leszel kozepsulis:) remeljuk:D

2022. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"az onbizalmuk ezeknek a szemelyeknek valami elkepesztoen magas leszarnak barkit es barmit es lehetetlen lerombolni"

Szerintem ezeknek az embereknek inkabb ez egojuk magas mintsem az onbizalmuk:D Amugy ez majdnem hogy altalanos kozepsulis viselkedes hogy kibeszelik a masikat stb stb. Probald elengedni, ha nem kotelezo ezekbe nem nagyon belefolyni, probalj meg mas barati csoportot keresni sulin kivul (en ezt tettem, es nagyon jol bevalt). Ezek az emberek akiket leirtal meg nagyra vannak magukkal addig ameddig az elet jol nem arcon vagja oket:D

2022. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 K.O. ***** válasza:

13:42

az a baj ez nemcsak sulis viselkedes, felnott emberek is ezt csinaljak

2022. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3/5 a felelem attol hogy valamiert megutalnak es engem is kifognak.ha valami rosszat mondok veletlenul es nekik nem tetszik.tudom jol hogy ezeket a szemelyeket nagyon sokan nem kedvelik de egyszeruen felnek mondani valamit meg a legkozelebbi baratoknak se mert felnek hogy visszamondjak vagy valahogy megtudjak es vege.ezekhez az emberekhez amugy eleg hasonlo szemelyisegem van csak annyi hogy en nem kotok bele senkibe teljesen oktalanul.tudom hogy ez a kamaszkor de ez olyan nevetseges hogy az iskolanak jelentos resze az hogy barataid legyenek es minel tobben tudjak ki vagy ahelyett hogy a tanulasra koncentraljunk.mintha valami nepszerusegi verseny lenne.egyszeruen nem illek bele ebbe az egesz gyerekes hulyesegbe.
2022. dec. 7. 21:37
 7/10 A kérdező kommentje:
4/6 tudom hogy normalis a kipletykalas de ez annak valami teljesen masabb szintje.meg van mindenki felemlitve foleg hogyha nem vagy olyan mint ok akkor levagy nezve teljesen.es annyira tudom jol hogy valamelyikuk tudja mit csinal es teljesen elvezi.annyira para hogy kulsoleg mindenki ugy lassa hogy mennyire joba vagyunk vagy hogy szivesen lennenek a helyembe de hogy minden egyes napot azzal toltsek hogy azt kell figyeljem hogy viselkedek.
2022. dec. 7. 21:41
 8/10 A kérdező kommentje:
annyi minden van ehez az egeszhez meg de reszletesen leirni nem szeretnem.
2022. dec. 7. 21:43
 9/10 K.O. ***** válasza:

21:37

hat akkor nem tudom.. a mi idonkbe még nem volt ennyire éles a helyzet, az alapproblema vegulis ugyanez volt, csak nalatok mar fel van erosodve.. ugyh nem tudok segiteni, nalunk még nem volt belole problema, igy meg más, fa5zsagot meg nem akarok mondani

2022. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 - Teljes mertekben igazad van, mondjuk szerintem sunyisabban mukodik:D
2022. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!