Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság férfi és nő...

Létezik barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2022. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Létezik, Van is nő barátom. Sose smároltunk, sose szexeltünk és nem is volt szó se róla.
2022. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen, létezik.

Csak nem úgy hogy a férfi és nő mindketten csak barátságot akarnak.

Általában az egyik azért van benne, mert többet szeretne a másiktól de tudja (vagy azt hiszi) hogy az nem jönne össze és így beéri kénytelenségből a barátsággal.

Nekem is vannak férfi barátaim nőként és a férjemnek is vannak női barátai férfiként, de ez nem lehet szorosabb egy jó ismeretségnél, olyan kapcsolatnál ahol inkább mint pár vagyunk barátok és nem én vagy ő külön.

Ha a barátság túl szorossá kezd válni és az a pár másik tagját nem zavarja, akkor annak a kapcsolatnak már rég vége van.

2022. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Van egy nő barátom, én sosem feküdnék le vele, mert nem az esetem, azt hogy ő velem, azt meg nem tudom. Emberileg nagyon szeretem, nagyon sokat dumálunk.
2022. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Két intelligens ember között igen. Más meg az anyját is megbaszná, ha tudná, hogy utána is kap tőle zsebpénzt.
2022. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetetlen, de ritka lehet. Ha valakik ismerik szeretik kedvelik egymást, szinte biztos hogy előbb utobb, egyikűk megprobál tovább lépni. Ritka személyi, szociális konfigurációs körülmények lehetnek ahol nem alakul át vonzalommá, szerelemé a barátság.
2022. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem most ez van melóba hogy van egy pasi aki többet akarna de nekem csak sima kolléga és már ötven éves elmúlt de tényleg nem az esetem. Csak szerintem neki a női kapcsolatainak a száma 0 és folyamatosan reménykedik hátha összejövök neki
2022. dec. 10. 13:43
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
#7 Még mindig ezen lovagolsz? már vagy 2 kérdést kiírtál vele kapcsolatban...
2022. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen! A legjobb barátnőt hívják a férfiak comborinak.
2022. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de tudatosan meg kell tartani a két lépés távolságot egymástól. Ez a távolságtartás legalább az egyik fél részéről meg kell nyilvánuljon olyan módon, hogy ezt a másik ne tartsa bántónak (visszautasítónak). A szex ugyanis alapvetően megváltoztatja az emberi kapcsolatokat és nem feltétlenül jó irányban.
2022. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!