Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság férfi és nő...

Létezik barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van egy lány barátom, aki eléggé jól néz ki, de sosem gondoltam rá úgy, pedig nem vagyok meleg. Szerintem ez embertípustól függ. Ha valaki egyszerűen nem tud nem prédaként tekinteni egy csajra, annál nem lehetséges ez.
2022. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Úgy hívják barátság extrákkal.

2022. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Bár én nagyon válogatós vagyok nők terén, sajnos. Van egy csinosnak mondott nő barátom, de engem abszolút nem mozgat mint nő. Én se őt, ezt onnan tudom, hogy jól kiakadt, mikor egy barátnője be akart kavarni, mondván, tetszik nekem. Alig tudtam kimagyarázni, hogy semmi valóságalapja. Onnan tudtam meg, hogy elkezdett nagy távolságot tartani. Azóta újra jóban vagyunk, de azért nem teljesen a régi. Amúgy nagyon hasznos (lenne) mindenkinek egy ellenkező nemű barát. Bevallom, nem értem, aki nem is tudja elképzelni, hogy két ember sose tetszene egymásnak…
2022. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!