Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez belefér egy...

Szerintetek ez belefér egy barátságba, vagy ez már több?

Figyelt kérdés

Nyáron elköltöztem a családdal egy másik városba.


Találtam egy új baráti társaságot, kb 10fős párszor elhívtak bulizni.


Az egyik fiú, legyen Lázár, aztán elkezdett velem neten beszélgetni és gyakran, kb heti 3x elhív kávézni. Ilyenkor álltalában hív még 2-3 embert, de előfordul hogy csak ő jön.

Őszintén én őt kedvelem a legjobban, rajta kívül mégegy sráccal szoktam csak pl neten beszélni, a többiekel is elvagyok, de nem annyira hogy én elhívjam őket találkozni vagy ráírjak facen.



Lázárnak nyilvánvalóan utalást tettem arra hogy én bisex vagyok és amúgy bejön. Erre nemigazán reagált, volt többször is hogy csajokról beszélgettünk.


Megengedte már hogy pl az ölébe üljek, másnak nem.

Néhae megesett hogy rácsaptam a hátsójára, amire álltalában csak poénkodott, egyszer viszont kiakadva le b-zizott. Xdd


Egy eseményen ittasan ölelkezni kezdtünk, ami nem volt ellenére, itt ő is rácsapott a hátsómra, és csak mosolygott.


Már többször poénkodtam vele hogy jöjjön el hozzám filmezni és majd lesz valami extra is, pl viccesen mondtam hogy majd felnőttfilmet forgatunk. Ő ilyenkor csak mosolyog, viszont azóta se jött el, és valami olyat mondott hogy maga nem érdekes ha eljön.


Ilyenek után azt hiszem hogy ő full hetero, viszont multkor beállította a chatben a szivárványzászlót. Mikor rákérdeztem csak elnevette a dolgot.


Utánna van amikor zavarja mikor nyilvánosan hozzáérek, megint azt hiszem hogy nem érdeklem, utánna meg 3-4 napig nem találkozunk és szinte könyörög hogy újra találkozzunk.


Viszont pont ekkor elmentem hozzá és szinte végig csak mobilozott, mintha egyáltalán nem érdekelném.


De aztán ottvan az hogy pl multkor odatartotta a kezét hogy fogjam már meg milyen hideg, én meg vagy 10percen át fogtam és nem volt ellenére.


Szerintetek?


2022. dec. 12. 14:06
A kérdező szavazást indított:
ezeket csak barátságból teszi
többet akar barátságnál
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak húzza az agyad, mert tudja, hogy biszex vagy, de nem akar tőled semmit. Már biztos kapott volna az alkalmon, ha akarna valamit.
2022. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Az biztos, hogy vannak benne biszex/meleg hajlamok. Hogy akar-e többet, vagy pontosan mi van a fejében, arra nem tett utalást. Eddig hülyítésnek tűnik.


Az is könnyen lehet hogy ő nincs azon a szinten mint te, mármint nem meri felvállalni magát, vagy akár még szembe se nézni önmagával.


Egy hetero semmiképpen nem csinál olyanokat mint amiket ő, főleg nem fogja engedni hogy az ölébe ülj vagy a kezét fogd. Ebben biztos lehetsz.


Egy komolyabb beszélgetést érdemes lenne lefolytatni vele, hogy mi ez az egész, ő mit gondol magáról, kettőtökről. Mit gondol a szexuális beállítottságáról, mennyire tartja magát binek, melegnek. Mi a célja a találkákkal, hogyan áll hozzád, hogyan néz rád.


Maximum kihúzza magát a helyzetből, de úgyse lett volna akkor semmi belőle, mert fél ettől az egésztől. Utána lehetne lassítani, megismerni egymást, időt adni a másiknak, de még az első szintet sem sikerült megütnie. Ha annyit nem tud beismerni hogy meleg hajlamai vannak, ami egyértelmű, akkor nincs miről beszélni.

2022. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Pffuj b+!!!
2022. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
#2 a fiú barátok simán csinálnak ilyet egymással. Ettől még nem lesz mindenki biszex meg meleg.
2022. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

4: mit...? Hogy egymás ölébe ülnek...?

Na ne már! :-DDD

2022. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy nyálas csávó, de attól még nem hinném, hogy b.zi
2022. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, fiatal pasik nem ülnek egymás ülébe, mert egyből leb/zizza őket a többi. nem zörög a haraszt... próbálkozz
2022. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan nem akar balmálódni, te meg nem vagy diszkrét, azért húzódozik.
2022. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!