Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor van az a pillanat,...

Mikor van az a pillanat, amikor tuti biztosra tudod, hogy valaki csak kihasznál?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, annyira önző és magamnakvaló vagyok, hogy még senki se jutott nálam eddig a szintig el.
2022. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó neked. :/
2022. dec. 20. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Én olyan szinten traumatizált vagyok,hogy az sem érdekel ha kihasználnak mert addig is szeretetet kapok.

Ami jobb annál mintha egyedül lennék magányosan.

2022. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú,amit a 3as írt ,de az még szomorúbb,hogy egyre több ilyen szeretetéhes ember van.

Pedig sokan mit meg nem adnánk,ha igazán és nem kihasználva szerethetnénk valakit...de :(

2022. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Egy idő után teher lenne, hidd el.
2022. dec. 20. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Most is kihasználnak.

Ebben a pillanatban is..de legalább addig sem érzem azt a nyomasztó magányt amit 2 évig éreztem.

Sokkal inkább ez mint az.

2022. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy jöttél rá, hogy csak kihasználnak?
2022. dec. 20. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Én pont a 3as ellentéte vagyok. Nem bízok senkiben, az se érdekelne, ha megdöglenék a szeretethianytól. Magyarul nem várom meg, amíg biztosra tudom, mert addigra már átb_sztak.

Amúgy meg azt lehet észrevenni, hogy a hátterben lógnak ki a lólábak, valami sántít, valami el van takargatva. Az első ilyen jelzéskor még adok egy esélyt, mert mi van, ha csak én láttam rosszul, ilyenkor tesztüzemmódba megyek, megnézem, hogy na hogy menne tovabb magától a sztori. De ha tovabbra is van ilyen gyanús takargatas meg felremagyarázás meg hdonlók akkor felejtős az egész.

2022. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Én amint önzőséget tapasztalok.

Szeretet nem érzek, igazából jelenleg nem is szeretek.

2022. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzem, hogy tűnnek el dolgok a környezetemben, nem úgy vannak a dolgok-események, ahogyan, követ, mert tudja, hogy velem mindent megtehet, úgy alakítja a dolgokat, hogy ő nem hibás, de én igen. Neki semmi felelőssége ne legyen, nekem 10× több, így én vigyem el a balhét.
2022. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!