Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi idők haverkodásai,...

Régi idők haverkodásai, ismerkedései a gyakorin?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy korábban nagy haverkodások voltak itt az oldalon, valami chat oldalon is volt valami gyakoris chatcsoport.

De hol és hogy alakult mindez? Mert bő 10 éve használom az oldalt, olyan 2010-2015 között elég intenzíven. Mondhatni szinte minden kategóriában megfordultam, talán csak a szexualitásban nem. De mindebből semmit nem vettem észre. Még a privát levelezgetéseket sem tapasztaltam, hogy mennének. Akkor minden a szexualitás kategóriából indult volna? :D

...Vagy szerelem-szex, vagy hogy hívták még akkoriban...


2022. dec. 30. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Manapság is lehet ismerkedni.Én melegként 2pasival is írogatok.pusztán barátságból.
2022. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom. Mostanában szinte mindegy a kategória, megy a privát üzenet.


De a kérdés nem a mostanról szól, bocs. :)

2022. dec. 30. 10:08
 3/7 A kérdező kommentje:

Kössz a pakolászást...Nem véletlen raktam az ismerkedésbe. Aki ismerkedik az oldalon, tehát akihez szól a kérdés, az jobban megfordul abban a kategóriában.

Nem lehetne vissza rakni? :)

2022. dec. 30. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
A chat az ha jól emlékszem olyan 2005-2012 között lehetett. Néhány kérdés volt, amit haverkodásra használtak az emberek (most hirtelen a micisapkás meg a pingvines jutott eszembe, de volt több is), ezeknél összegyűlt több ezer válasz, mert az emberek már általános beszélgetésre használták őket. A modik egy idő után törölték őket, de rendesek voltak, mert mindig szóltak előtte pár nappal, hogy törölni fogják, és adjuk meg egymásnak az elérhetőségeinket, ha akarjuk. Így jött létre a chat is.
2022. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a micisapkás az tényleg szerelem-szex kategóriából indult, csak hamar áttették a humorba. A pingvines az a családi kapcsolatok kategóriában volt. Szóval változó kategóriákból indultak ezek.
2022. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De rendesek voltak akkor a modik :D
2022. dec. 31. 19:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg persze köszi szépen :)
2022. dec. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!