Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senki sem hívott meg szilveszt...

Senki sem hívott meg szilveszterezni, barátok?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam itthon, amíg 2 közeli baráti társaságom bulizott. Nem hívtak meg, nem kívántak boldog újévet. Csak streakekben láttam.

Mit gondoltok erről?



2023. jan. 1. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Velem is ez a helyzet...talalkoztam par napja egy " baratnommel" kerdezte hol ujevezek mondom sehol...o nappali buliba ment de egy szoval se mondta,hogy akkor este lehetunk egyutt.Amikor neki beszelgetesre volt szukseg,volt kedve valamit csinalni elozekeny voltam,visszafele ez nem mindig volt igy,ezuttal sem...
2023. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Latta o is,hogy rossz es nem tett semmit...nem fogok en sem tenni tobbet olyanokert akik egy pocsolyat se lepnenek at ertem.Fajni fog,nehez lesz da ha valaki igy viselkedik velem azt nem toleralom a jovoben ezt hataroztam el.
2023. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez történt, csak velem egy baráti társaság csinálta ezt. Nem mondanám őket a legközelebbi barátaimnak, de akkor is rosszul esett. Én is csak instán meg snapen láttam őket.
2023. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem nekem is rosszul esett hogy nem hívott az illető töltsük együtt az estet.Nekem ez jelentett volna valamit neki ugy latszik nem...o betelt a nappali programmal.En meg nem mertem inditvanyozni...mert mikor elbucsuztunk azt mondta talalkozunk jovo heten.
2023. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok én is 19, szerintem ebben a korosztályban gyakoriak az ilyen kamu baráti kapcsolatok. Ettől még gáz mondjuk.
2023. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én sem voltam sehol és akkor mivan? Sosem csináltam ebből nagy ügyet,tavaly voltam,ez így alakúlt majd lesz jobb is.
2023. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy megyünk csak átvágtak,nem volt kellemes mikor láttam az insta storykban mindenki együtt van a barátaival. Igazából éjfélig nem is tűnt fel. De eljött az éjfél és nem tudtam senkivel koccintani az kicsit rosszul érintett.
2023. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ők már valószínű nem a barátaid ha nem hívtak.
2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ugyan ez, egyetlen haverom írt csak éjfélkor, most volt a névnapom is nemreg, de egyikőjüknek sem jutottam eszébe.


Volt egy nagyon jó cimborám is, még középsuliban találkoztunk, de utóbbi időben ha írok neki csak tőmondatokban válaszol. És mindig én kezdeményezem a beszélgetést.

2023. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!