Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról vagy hogy...

Loveinorbi kérdése:

Mit gondoltok arról vagy hogy álljak hozzá hogy az a pár barátom akit én közeli barátnak gondoltam már csak szilveszterezni vagy azt a filmet eggyüt megnézni a moziban nem akarják amit már több hónapja megbeszéltünk?

Figyelt kérdés
Most kezdődött az egyetem és mindegyiknek lettek új barátai és ismerősei és inkább velük lógnak.értem én hogy már mindenki elfoglaltabb meg lesznek mások is.mondjuk már könyörögni kell hogy valami program legyen mert valami mindig van de az új barátokkal bezzeg bármikor szórakoznak.Viszont én azt hittem legalább egy két dolog lesz amit eggyüt csinálunk,hogy ennyi megmarad.

2021. dec. 4. 15:23
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Szerintem ez attól is függ, hogy hányan vagytok a baráti társaságban, illetve hogy te vagy az egyetlen, aki "erőlteti" a találkozókat?

Igazából én belegondolva a gimiből már csak 2 barátommal tartom a kapcsolatot, bár nem gondoltam volna akkor hogy így lesz. Az egyikkel csak ilyen 3 havonta találkozunk, beszélgetünk egy csomót és mi így evvel el is vagyunk. A másik a legjobb barátnőm, de vele is csak ilyen 1-2 havonta találkozunk, mert ő dolgozik, én sulizok és baromi nehéz összeegyeztetni 1-1 találkozót.

Egyébként szerintem ez egy elég nehéz dolog, mert gimi után az embernek el kell fogadnia, hogy a dolgok megváltoztak, nem is kicsit és ehhez sajnos hozzátartozik az is, hogy akiket eddig fontosnak gondoltál azok lehet hogy a továbbiakban nem fogják az életed részét képezni. Gondolom neked is vannak új barátaid, szóval ez ilyen. Az embernek ahogyan változik a környezete, az ismerősei, barátai közül is csak általában 1-1 marad meg. Egyébként meg ez az érzés csak egyre jobb lesz, mert amúgy meg tök sok jóval meg szabadsággal jár az, hogy már nem gimibe jársz.

2021. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!