Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szilveszterezzek idén?

Hol szilveszterezzek idén?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 16 éves fiú vagyok, és még soha sem voltam semmilyen buliba vagy szórakozni. Idén szilveszterkor már nem szeretnék itthon maradni, de a vírus helyzet eléggé keresztbe tesz. Egyáltalán nincs sok barátom, ők sem valódi barátok, mert ők buliznak meg találkozgatnak de nekem soha nem szólnak. Pedig nem tartom magam elviselhetetlennek meg semmi ilyesmi. Ez szerintem azért van, mert én nem cigizek és iszok ész nélkül mint ők, sőt, néha én fogom vissza őket. Nekem is úgy kéne viselkednem, mint nekik? Gondoltam rá, hogy akkor szervezek én házibulit, de sajnos egy kis panellakásban élünk, ami nem igazán alkalmas erre, ők meg nem hívnának át hozzájuk.

2020. dec. 17. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor maradsz otthon haver, mint mi is.
2020. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Most mindenki otthon lesz. A házibuli is tiltott, ha rájuk hívják a sünöket nagyon megszívják.
2020. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell olyannak lenned mint ok, de ha epp hazibuli van, akkor azt en se turnem el, ha valami random arc beszologatna, meg nezegetne, hogy mennyit iszok, bocsi. Nem kell oket visszafogni, tudjak a hataraikat, vagy ha meg nem, akkor megtanuljak.

Amugy ha nem hivnak sehova, hat akkor maradj otthon. Egyebkent se muszaj pont most bulizni, foleg, hogy max 10en lehettek.

2020. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Remek hogy ezt a nagy ötletet pont idén sikerült megszülnöd.

Maradj otthon, mint minden normális, felelősségteljes ember.

2020. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Müller Cecília kedveli a kérdést.


Amúgy otthon, vagy haver pincéjében. Jól hangszigetelt legyen, Szomszéd ne lássa, hallja, és akkor minden rendben lesz. Ha emeletes házban csináljátok, és ki jönnek a sünik, akkor ne az eresz csatornán meneküljetek, és ne pucéran, és lehetőleg ne drogozzatok, és ne tároljátok a drogot ha van hátizsákban. Sok sikert!

2020. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Otthon, máshová nem is mehetsz..
2020. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A konyha, a nappali es a szobam kozott vacillalnek.
2020. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Most mindenki otthon marad, maximum ott alvós bulit tudnék elképzelni.


De tényleg pont idén kellett ezt meghoznod??? :D :D

2020. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es, 10 fő alatt nem tiltott. Én a legjobb barátommal szilveszterezek, mondjuk ketten, de akkor is.
2020. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

16 vagy, lesz még időd bulizni, most maradj otthon, mondjuk amúgy se mennél te sehova ... :D



Januártól pedig kezd el velük többet barátkozni és a jövő szilvesztered jó lesz.

2020. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!