Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire viselkedett korrekten?

Mennyire viselkedett korrekten?

Figyelt kérdés

Volt egy érdekes szituációnk, és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Nemrég a barátnőmre ráírt az egyik exem, és elkezdtek beszélgetni. Én meséltem róla korábban kicsit a barátnőmnek, nem sokat, de megemlítettem, tudta, hogy jártam vele. A srác is felhozott engem neki, de csak megkérdezte, h ismer e, amúgy nem beszéltek rólam.

A barátnőm másnap megkérdezte, hogy ismerem e a srácot, mire én furcsállva a témát megismételtem neki, amit már meséltem korábban, hogy jártunk. Ezután nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy miért kérdezi, és egy kicsit kiakadtam, amikor megemlítette, hogy lehet h tetszik neki a srác. Meséltem neki kicsit bővebben a kapcsolatunkról, hogy viharos volt, nagyobb szünetekkel 2 év, és már rég nem szeretem, akkor sem volt olyan komoly a dolog, nem feküdtem le vele. Mondtam neki, hogy szerintem nem neki való a srác (mert én seggfejnek ismertem meg, és nem kívántam a barátnőmnek, aki szerintem jobbat érdemelne), de hogy én nem akarok beleszólni, hogy kivel jár, és az ő dolga. Ő mondta, hogy még jó, hogy nem, és nem tetszett neki, hogy "kiakadtam" (csodálkozva, és kicsit agresszívan kérdezősködtem, egy csöppet idegesen), nem igazán akart velem a srácról beszélni.

Továbbra is beszélgettek, egyszer hívásoztak is, a barátnőmnek szerintem egyre jobban bejött a srác. Aztán viszont a srác bunkó lett vele, és megsértette, így a barátnőm letiltotta, és azóta sem beszéltek. Nekem csak nagyon körvonalazva mondta el a "szakításukat", nem részletezte, pedig próbáltam faggatni.


Őszintén szólva próbáltam jó barátnő lenni, de közben azért kicsit bántott a dolog, mert hiába nem éreztem már semmit a srác iránt, azért nem esett jól, hogy a barátnőm simán összejött volna vele, anélkül, hogy megkérdezte volna, hogy engem zavarna e a dolog.


Szóval ez volt, bocsi, ha kicsit hosszú lett, kíváncsi vagyok a véleményetekre.


17L



2023. jan. 3. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Etikátlannak akkor minősül egy ismerkedés vagy annak kísérlete, ha egy foglalt ember kapcsolatát bolygatjuk. Ha független emberrel próbál meg összejönni valaki, abban nincs semmi etikátlan, - nincs szüksége senkinek az engedélyére ez esetben arra, hogy kezdeményezhessen bárki is egy másik, szintén független embernél. Főleg férfiakra jellemző, hogy tartósabb ideje életükből kilépett nőkre képesek akár évek múlva is tulajdonukként, általuk birtokolt tárgyként tekinteni, - pedig ez egy szimplán primitív, buta és minden jogalapot nélkülöző magatartás.
2023. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd a fenébe....Dugjanak ha akarnak,veled úgyse volt semmi...
2023. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A barátnőd korrekten viselkedett. Az exed szabad préda. Miért fáj az neked ha a barátnőd a te volt pasiddal jön össze?
2023. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg nem a leggusztusosabb felállás. De ha igazán tetszik neki/szereti, akkor kit érdekel.
2023. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
xD
2023. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2


A barátnőmmel sem lett volna, egyáltalán nem az a "dugós fajta". Talán miután 4 évig jártak, és már rég leérettségiztek, és egyetemisták...


Mindenki másnak:

Oké, akkor ezek szerint én gondoltam túl a dolgot, és manapság már nem divat a lányok között az "exeddel és kiszemelteddel nem járok" kimondatlan egyezség. Köszi, hogy válaszoltatok :)

2023. jan. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!