Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk akiknek lány barátaitok...

Fiúk akiknek lány barátaitok vannak! Ez normális?

Figyelt kérdés
23 éves felnőtt férfiről beszélek, akinek jó munkája van, jó beosztásban. Vannak régebbről ismert lány barátai (osztálytárs, szaktárs az egyetemről) és egy kolléganő a munkahelyéről. Nektek mennyi lány barátotok van? Normális ez akkor is ha párkapcsolatban élsz? Napi szinten beszél 6-7 emberrel ebből az egyik a kolléganője. Elmondta nekem egyik nap hogy a kolléganőjével jól kijönnek (a nőnek egyébként férje, gyereke van), beszélgetnek (mit főz, sorozatok, meme-ek), bírják egymást és sorozatot is ajánlott neki amit én nézek mert neki is biztos tetszene. És azt mondta nekem a párom hogy azt írta a nő hogy hiányzik neki (a párom) mert egyik nap nem ment be dolgozni és nem tudtak beszélgetni. Normális hogy ilyet mond egy női kolléga hogy hiányzik neki?? Ráadásul csak akkor irogathatnak ha a nő férje nincs itthon mert féltékeny. Őszintén, nekem sem tetszik a dolog. De hiszek neki, nem csal meg, csak barát, de rettenetesen félek. Millió esélye lenne rá, nem csak vele a többi lány haverral is. Véleménye szerint csak féltékeny vagyok mert neki vannak barátai nekem meg nincsenek...csak a párom.

2023. jan. 4. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kapcsolat két irányba toxikus...
2023. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

♀️➕️♂️🟰👉👌


Ez mindig igy van ha csak ranez masrs mar akkor meg akar csalni hidd el mind ilyen

2023. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!