Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem veszi észre a...

Miért nem veszi észre a legjobb barátnőm, hogy ,,lehúzzák"?

Figyelt kérdés

Pár éve lett neki egy másik legjobb barátja, aki miatt eléggé megváltozott. Ő vidéki lány és a barátnőm is átvette tőle ezt a kretén szokást, hogy néha szokott így parasztosan beszélni megspécizve roma beszédstílussal.

Ez még úgy nem is idegesít annyira, de annyira igénytelen lett, hogy katasztrófa. Az egy dolog, hogy van, hogy 3 napig nem éri a víz, a többit nem sorolnám. Ha nekem lesz egy gondolatom, tegyük fel befestem a hajam egyből leszólja, megcsináltatom, rá egy 2 hétre már neki is ilyen van. Leszól, de ugyanazt csinálja. Beszéltem régen hasonló témáról vele, de egyből ő lett az áldozat. Nem szereti az én baráti táraságom (barátom felől), mert szerinte mind kisgyerek, de nála sutább embert az Isten nem látott. Sajnos ez egy 7 éves barátság, amit nehéz elengedni, ha oda jutna a sor.

plusz 4 éve szakítottak az exével és nem tud leakadni róla úgy, hogy az exének barátnője van, de a csávót sem kell félteni, megcsalta vele a barátnőjét, és sajnos ezek után elveszítettem felé a bizalmam, de ha elmondom, hogy nem tetszik valami,akkor nem vagyok igaz barátnő és nem támogatom.



2023. jan. 9. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van , szintén "legjobb barát ", lehuzzák, megváltozott negatív irányba, majmolja a lányt, stb. Mi megvltunk 17 évig, mikor megismerkedett a lánnyal, azonnal dobott is. Miatta nem vette komolyan a mentális egészségét szerintem, amíg én próbáltam bele verni, hogy lábra kell állnia, gyógyszer függőség letesz, stb, addig a lány meg szórakozásból tolta a gyógyszert, a piát rá stb és hát eközben vele meg együtt ittak 20 xanaxra kb mindvégig, divattá tette azt, hogy jó ha mentalitásan instabil vagy a számára. Rászoktatta a drága energiaitalokra is amiket együtt ittak literszámra, többet már nem volt jó a Watt pl amiket ittunk évekig együtt. és mivel a lány elkényeztetett, mindent a segge alá raknak, pénzes, stb, a barátnőm is ilyen személyiség lett, csak a drága cuccok lettek jók neki, ami olcsó volt az már neki sem lett jó, mint a lánynak. Átvette a zenei ízlését, azt, hogy depressziósnak lenni egy "mood" és divat, miközben keményen benne volt, de már tenni sem akart ellene ez miatt. Le is lettem szarva egyből, de durva vitázik voltak és olyankor mindig visszajött hozzám, másnak meg minden elölről. Barátság extrákkal kapcsolat is kialakult közöttük, divat lett megcsalni egymással a párjukat és biszexuálisnak lenni. Undorító személyisége alakult ki. A mai napig annyi a változás, hogy durva mentális állapota lett es rájött, hogy a csaj mellett már rosszabb, de már nincs ereje tenni magáért olyannyira gatya lett, alany meg lehuzza a mentális állapotával és nem is törődik vele. Együtt kezdtek el nemrég cigizni és kokainozni is, amibe szintén belefüggtek. A mai napig mégis mindennek ellenére a lány az igaz barát és azon kívül hogy a lány észrevette, hogy fejben a lány nem segít neki kijönni semmiből semmit nem vesz észre. Szépen le vagyok szarva a mai napig 17 év barátság után, néha erőlteti, de érzem rajta, hogy mindvégig a lány társaságára vagyik,így már elkerülöm őt végleg, ha próbálkozni is akar én lexarom. Menthetetlen eset..
2023. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1es vagyok, jó sokszor leírtam, hogy lány 😄
2023. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő is elkezdett piálni, a heti 1x berúgás neki is megvan minimum, mi mással, mint lafiesztával. Igazából az ő nagy barátnője is ilyen pánszexuális féleség és nagyon majmolja, nagyon megy utána. Ha van valami már is ugrik. Múltkor más azt is mondta, hogy ő nem bízik bennem. Gondoltam egyébként, mert mind a kettőnknek más az erdeklődési körünk meg a prioritásaink
2023. jan. 9. 01:35
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátságok is véget tudnak érni, akár a párkapcsolatok. Ez már vergődés, ami nálatok zajlik. Én véget vetnék neki a helyedben.
2023. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tipikus proli. Abból nincs kiút.
2023. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hiába reménykedek, hogy megjavul ez a barátság, de ha látom a másikon, hogy ő nem törekszik ennek érdekében, akkor én oda kevés vagyok.
2023. jan. 10. 00:26
 7/12 anonim ***** válasza:

"annyira igénytelen lett, hogy katasztrófa"

"nála sutább embert az Isten nem látott"

Nem neked akarok beszólni, de ha így vélekedsz róla, akkor okvetlenül szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha valaki így beszél a másikról, ráadásul a háta mögött, idegen embereknek, számomra már nem barát, mert a barátok nem tesznek ilyet.

2023. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele q kapcsolatot, akármennyire is fájna meg hiányozna az x évetek, hosszabb távon ez toxikus lesz vagy ugyanígy el lesz húzva a semmibe, ő sem veszi észre magát, neked meg az agyadra fog menni
2023. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő sosem veszi észre magát ****** 8as vayok
2023. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elengedem a helyesírást, tabletrol vagyok 💀
2023. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!