Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek o igazi barat?

Szerintetek o igazi barat?

Figyelt kérdés
Volt mar par legjobb baratom, de eddig valahogy az osszes ilyen baratsagbol en jottem ki rosszul, emiatt mar egyre kevesbe bizok meg az emberekbe, igy eleg keves baratom van. Vannak joparan, akikkel el tudok beszelgetni, de oket nem neveznem igazi baratoknak. 2022 nyar elejen(szoval fel eve) teljesen veletlen megismertem egy sracot, segitseget kert fb-n es en tudtam neki segiteni, es igazabol igy kezdtunk el beszelgetni. Minden nap beszelunk, van hogy csak par szot, de akkor is. Talalkozni nem surun tudunk, mivel nem egy telepulesen lakunk, es mindketten eleg elfoglaltak vagyunk. Most szunetben talalkoztunk volna, csak sajnos csaladi okok miatt ez megsem jott ossze.. Nem csak mindig en keresem, egyszer o ir, egyszer en. Mindig meghallgat, es probal valahogy segiteni, es en is neki. Eleg sokmindent rud rolam, es en is rola. Rengeteg kozos temank van, naagyon hasonlo az erdeklodesi korunk. Mindig viccelodunk, hulyeskedunk, de neha egyegy beszolasa rosszul tud esni(de ezek a 'beszolasok' is csak hlyulesbol mennek) de ezeket o szerintem nem bantasnak szanja, meg mondta mar parszor, h ezert bir engem, mert velem lehet hulyeskedni, mert higy a tobbi lany sokszor be van feszulve, es egybol besertodnek, de megis ha van valami bajom, o meghallgat. Nyarra is mondta, hogy majd mehetunk tobbet setalni, turazni vagy bicozni. 1 ev van koztunk, o 17f en 16l. Nagyon megszerettem ez alatt a fel ev alatt, de minden baratnommel/baratommal igy voltam, es most kicsit felek, h ot is el fogom vesziteni. Szerintetek o igaz barat? Szerintetek ot nem fogom elvesziteni/sokaig baratok lehetunk? (Igy ezek alapjan, akit leirtam) illetve ez a fiulany baratsag akkor is fennmaradhat, ha esetleg lesz baratnoje?

2023. jan. 9. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha titeket nem zavar hogy nem találkoztok gyakran és marad így a viszony akkor simán lehet ez egy tartós barátság.Az már más ha a fiúnak lesz barátnője mert akkor nyilván ő lesz a legfontosabb és nem biztos hogy a csaj örülni fog hogy te vagy a fiú legjobb barátja.
2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat! :))

Igen, a baratnos resztol en is tartok kicsit, de mar azt is mondta parszor, h o mindenkepp csak 'normalis' baratnot akar.

2023. jan. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!