Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaitokat hogyan ismertét...

A barátaitokat hogyan ismertétek meg?

Figyelt kérdés

Hol ismertétek meg őket?

Mennyi van?

Hogyan tartjátok a kapcsolatot? Naponta beszéltek?



2023. jan. 10. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrégebbit kb 2 éves koromban, szülők barátságban voltak, jöttek hozzánk vendégsébe, közel laktak stb így sokszor találkoztunk, sokat óvodából, onnan egy osztályba kerültünk általánosban, valakivel még gimibe is, így a mai napig tartom velük a kapcsolatot. Messengeren stb beszélünk kb hetente, vannak ilyen-olyan csoportok amiben egyeztetünk talikat, pár hetente összejön valami kis beszélgetés
2023. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, barát barátja, rokona, munkahely. Neten tartjuk a kapcsolatot, mindenki messze lakik, van akivel naponta, van, akivel ritkábban beszélek.
2023. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

-egyetemi évfolyamtársaim voltak

-barát barátja

-párom baráti köre

-lakótársak/szomszédok

-gaming discord szerverről

-facebook csoportban ráírtunk egymásra sok közös kommentelgetés után

-elmentünk egy random házibuliba, ahol nem ismertünk senkit és az egyik lánnyal nagyon jóban lettünk


8-10 barátom van, bár ebből 5 emberrel tart évek óta a barátság, a többiek kikopnak és cserélődnek évente, eltávolodnak eltűnnek, aztán valahogy újra rákapunk egymásra stb.


A keménymaggal van egy discord szerverünk, ahol napi szinten beszélgetünk. Megy valami téma általában egész nap és aki akar meg ráér, az hozzászól vagy beküld egy mémet, tiktokot stb. Kb kéthetente összeülünk filmezni, társasozni, beszélgetni vagy elmegyünk valamerre.

2023. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori legjobb barátomat, aki tíz és tizenkilenc éves korom közt volt mellettem, az írás kapcsán ismertem meg (olvasta, amiket írtam). Jelenlegi legjobb barátomat szintén így, még tiniként, de az utóbbi két-három évben lett szoros a viszonyunk, és tényleg az egyetlen valódi barátomnak tartom őt. Rajta kívül négy-öt jó ismerősöm/barátom van, vegyesen írás és más közös hobbik (cosplay, rajzolás, animék/mangák) útján ismertem meg. Huszonéves vagyok, ők is húsz és huszonöt közöttiek.

A legjobb barátommal beszélek minden nap beszélek, a többiekkel felszínesen, egy-két naponta, de a kapcsolattartás velük sem terhes.

2023. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- srác óvodából. Igaz, elvileg akkor még vertem őket, de első osztályra már legjobb barátok voltunk:D

-2 másik srác az előbbi egyik srác gimnáziumában voltak, ők ott barátkoztak össze és aztán én is megismerkedtem vleük

-még 1 srác ugyanezen srácon keresztül, csak egyetemi haverja

-1 lány teveclubról XD régi szép idők:D 13 évesek voltunk, ő az ország másik felén lakott. Szívesen randiztam volna vele, de messze lakott aztán mire találkoztunk 19 évesen addigra már mindketten párban voltunk meg az ilyen irányú szándék is elmúlt:D Azóta is egyik egjobb barát. Ha Pesten jár, mindig nálunk alszik.


Feleségem barátait is magaménak érzem, bár tény, hogy feleségem nélkül nem találkoznék velük. Ez 4 lányt és 3 srácot takar, mind egyetemi időszakból.

2023. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Mindenfelé. Suliban, koncerteken, fesztiválokon, baráti társaság által, egyetemen, munkahelyen.
2023. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a teveclubbos igazán megmosolyogtatott nekem is volt anno :DDD
2023. jan. 10. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A legszorosabb barátságaim eddig mindig a sulikban köttettek, de szereztem barátokat sport, vezetés, közös érdeklődés miatt is, illetve barát barátja által is.

Közeli, legjobb barátból nincs sok, konkrétan két ilyen barátnőm van, bár sajnos velük is gyengül már egy ideje a kapcsolat, amit eléggé bánok, csak ez ugye nem csak rajtam áll. Velük neten beszélek, személyes találkozások nagyon ritkán történnek csak, sajnos. Pedig lenne rá igényem. Egyikükkel évente nagyon max. 2-3x sikerül, mert az ország másik végébe költözött, illetve nagyon máshol is tartunk már az életben.

Illetve még Starity-ről, Tumblr-ről is szereztem barátokat:) Személyes találkáig sosem jutottunk el, pedig (túlzás nélkül) átlagban 3-5 évig beszélgettem minimum mindenkivel.

2023. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!