Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy részemről vége a barátságnak?

Figyelt kérdés

Több éves barátság, sok dologban nem egyezünk. Sokszor próbáltuk mindeketten megjavítani, de nem jött össze. Most rövidebb kihagyás után felkeresett és beszéltünk pár szót, és mindenkinek azt ecseteli hogy mi kibékültünk, pedig szó sem volt erről. Elhívott találkozni, arra gondoltam akkor mondom el neki hogy mások az igényeink, más szinten vagyunk fejben, lelkileg, és már ezerszer próbáltuk megjavítani de én ebbe belefáradtam, és többet ártott nekem mint épített, mindig neki kellett megfelelnem és ugrálnom. Félek ha ezt elmondom neki akkor újra elhord mindennek.

Ti hogy mondanátok el neki?

17/L


2023. jan. 10. 20:55
 1/3 Shora ***** válasza:
68%
Őszintén szerintem ne foglalkozz vele hogy lehord vagy sem,ha szerinted nem lehet megmenteni az egészet akkor ha fejre áll és úgy szitkozódik sem változik meg semmi. Vannak szituációk ahol nyelni kell és tovább lépni, idővel menni fog. Hidd el csak az a pár perc lesz kellemetlen de utána tovább tudsz lépni
2023. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a ghostingot
2023. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem is nagyon beszéltek max kéthetente pár mondatot akkor felesleges ezért találkozni mert egy idő után már ő is érezni fogja hogy ennek a barátságnak értelme nincsen de ha te személyesen akarod megbeszélni akkor hívd el sétálni és mond el ezeket neki és kész.Ha lehord azzal meg nem kell foglalkozni és nem gáz max pár percig de ennyi.
2023. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!