Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya férfiként milyen...

Csúnya férfiként milyen szintű magabiztosság megengedett?

Figyelt kérdés
Az chades magabiztosság is megengedett vagy azt nem tolerálják annyira?
2023. jan. 23. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

20


Először is azért hogy magukba nézzenek az emberek amiért ilyen bunkó módon diszkriminálnak.

Másodszor is az egyenlő esélyekért.

2023. jan. 23. 11:11
 22/88 anonim ***** válasza:
84%

21

Sokkal jobb stratégia lenne, ha egyszerűen tudomásul vennéd a valóságot, hogy nem te húztad a nyerő lapokat, és annak megfelelően csinálnád a dolgaid. Sajnos a világ nem igazságos. Soha, senki se fog emiatt magába nézni, és soha nem fog neked senki egyenlő esélyeket biztosítani, csak az idődet meg az energiádat pazarlod.

2023. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, te nemhogy magabiztos nem vagy, de konkrétan szorongsz.


Legyél nyugodtan magabiztos, az emberek szeretik a határozott, magabiztos embereket.

De te kb engedélyt kérsz a magabiztosságra. Ez nettó csicskaság, ezzel a szemlélettel te magad teszed magadat mások csicskájává. nem ők tesznek azzá téged, ahogy álíltod.


Önértékelési gondjaid vannak, menj el pszichológushoz, ő tud segíteni.

2023. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
39%
A magabiztosságnak 100%on kéne lennie.., mindig. Minden emberben. Ekkor vagy egészséges.
2023. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 A kérdező kommentje:

24


Kellene de a realitás mást mutat. A jobb genetikájúak elrabszolgásítják a rosszabb genetikájúakat.

2023. jan. 23. 12:35
 26/88 A kérdező kommentje:

22


“ Sokkal jobb stratégia lenne, ha egyszerűen tudomásul vennéd a valóságot, hogy nem te húztad a nyerő lapokat, és annak megfelelően csinálnád a dolgaid. Sajnos a világ nem igazságos. Soha, senki se fog emiatt magába nézni, és soha nem fog neked senki egyenlő esélyeket biztosítani, csak az idődet meg az energiádat pazarlod.”


Hát ez sajnos nem fog menni, túl nagy az igazságérzetem és túlságosan is zavar. Biztosan lehet tenni ma már mindenért tűntetnek mint klíma, állatok, genderjog, BLM, LMBTQ stb. Miért pont a csúnyák, mentális betegek és aspergeresek maradnának ki a buliból?

2023. jan. 23. 12:37
 27/88 A kérdező kommentje:

23


“De te kb engedélyt kérsz a magabiztosságra. Ez nettó csicskaság, ezzel a szemlélettel te magad teszed magadat mások csicskájává. nem ők tesznek azzá téged, ahogy álíltod.”


Mint leírtam nem engedélyt kértem csak kérdeztem, hogy mennyit engednek meg belőle mielőtt a hátrányodra fordulna a túl magas szintje? Én nem nagyon látok csúnya férfiakat alfa viselkedésmóddal, valahogy mindig igazodik az ego a külsőhöz még ha nem is a vadonban élünk már, de kulturálisan is van egy ilyen hallgatólagosan elfogadott szabály miszerint többet engedünk a jobb genetikájúaknak ami helytelen!

2023. jan. 23. 12:40
 28/88 anonim ***** válasza:
58%

26

Ezekkel az érzékenyítésekkel nem sokat érnek el, akik viszolyognak ezektől a témáktól azok maradnak úgy, ahogy voltak. Csak azokat érik el, akiknek idáig nem állt a fókuszban, de nyitottak rá. Ez a csúnyaság dolog meg más is, mint a klímaváltozásra érzékenyíteni. Nekem pl. volt egy kolléganőm, aki pont úgy nézett ki, mint Darth Vader miután levette a sisakját. Most nehogy már arra legyek kényszerítve, hogy márpedig vele is ugyanolyan szívesen beszélgessek, mint bárki mással. Tudom, az lenne az igazán civilizált hozzáállás, de akkor is képtelen vagyok, és inkább kerültem a társaságát, csak hogy ne kelljen ránéznem.

2023. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
47%

Valaki dobjon már ide egy-két ilyen nehéz feladatot a felvételiből, ne csak cikket arról, hogy arról beszélnek, hogy nehéz.


Egyébként a linkelt cikkben is az van, hogy a feladatsor olyan ami ritkán jön elő az órákon. Lehet a vizsgakérdések megfeleltek a 2023-as normáknak, az oktatás meg ugye le van maradva a pcsába vagy 60 évvel:D


Egyébként teljesen mindegy, hisz ha nehéz, akkor mindnekinek nehéz volt. Sokkal könnyebb a jobb teljesítményűeket kiszűrni akkor, ha sneki nem éri el a max pontot, mintha könnyű lenne és többen is elérnék.

2023. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
0%

miapcsa, ezt a kommentet egy tök másik kérdéshez írtam:D Khm, sorryka:D


"Mint leírtam nem engedélyt kértem csak kérdeztem, hogy mennyit engednek meg belőle mielőtt a hátrányodra fordulna a túl magas szintje? Én nem nagyon látok csúnya férfiakat alfa viselkedésmóddal, valahogy mindig igazodik az ego a külsőhöz még ha nem is a vadonban élünk már, de kulturálisan is van egy ilyen hallgatólagosan elfogadott szabály miszerint többet engedünk a jobb genetikájúaknak ami helytelen!"


De, ha azt nézed más mit enged meg, akkor te engedélyt kértél.

És a te kérdésed egyértelműen arra mutat rá, hogy te magadat alsóbbrendűnek minősíted. Ez önértékelési probléma, pszichológussal kéne beszélni erről.

Vagy szerinted miért van az, hogy van pár csúnya ember akinek semmi gondja sincs sem a magabiztosságával, sem a társadalmi helyzetével, párkeresésben is megfelelően teljesít sb, gyakorlatilag semmilyen hátrányt nem szenved azért, mert csúnya... és van pár ember aki meg nyüszít emiatt? Egyszerűen az az oka, hogy pszichés problémákkal küzd.

2023. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!