Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya férfiként milyen...

Csúnya férfiként milyen szintű magabiztosság megengedett?

Figyelt kérdés
Az chades magabiztosság is megengedett vagy azt nem tolerálják annyira?
2023. jan. 23. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:

60, igen?

Hát nekem nem úgy tűnik, hogy az incelek azt hírdetnék, hogy ők amúgy jól néznek ki, csak nem felelnek meg a nőknek. Ők azt hírdetik, hogy ők rondák. És a te kérdésedben is csúnya férfiakról van szó, nem pedig korrektül kinéző, de mégis elutasított férfiakról.


Szóval nem, az incelek nem azt hírdetik, amit írtál, hanem azt, hogy ők tényszerűen csúnyák.

2023. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:

61


Természetesen egy ember a visszajelzések miatt fogja magát csúnyának tartani nem azért mert zsigerből ehhez van kedve.

2023. jan. 24. 10:40
 63/88 anonim ***** válasza:
Na jól van, kérdező, ebbe belegabalyodtál. A lényeg, hogy egy lúzer incel vagy, ennek köszönhetően a sorsod meg van pecsételve, de vigasztaljon az a tudat, hogy ezzel hozzájárulsz az evolúció fejlődéséhez, nem lesznek lúzer incel utódaid.
2023. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:

62


Az elutasítás önmagában még nem jelenti azt, hogy a külsőddel van a gond. Az incelek mégis így veszik. Van aki állkapocs-plasztikáról ír, mert tuti az a gond. Olyat még egyetlen inceltől sem hallottam, hogy "biztos az zavarta, hogy szociálisan alulfejlett vagyok". 10ből 10 incel a külsejét hozta fel indoknak az elutasítására.


Aki csúnyának nevezi magát, annak nincs se önbizalma, se magabiztossága. Mentálisan gyenge, alacsony z önértékelése. Tény, hogy sorozatos elutasítások nem tesznek jót, de ez még nem indok egy önbántó, önsorsrontó folyamat elindításához.


Ha valaki kitartóan hisz abban, hogy ő rossz, csúnya, semmirekellő, akkor az ilyennek pszichológusnál a helye, mert ez nem egy egészséges dolog. De az incelek azt mondják, hogy ők tisztán látják az objektív valóságot. Ha így lenne, nem kapnák folyton azt, hogy a külsejükkel amúgy semmi gond, máshol van a probléma. Ha kiderülne, hogy a belső értékeikkel és képességeikkel van a gond, akkor az azt jelentené, hogy munkával és odafigyeléssel fejlődhetnének. De ha "áh ez genetika" alapon megy a dolog, akkor ők tehetetlenek, tehát nem övék a felelősség.

2023. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:

63


Eugenista náci phasz.

2023. jan. 24. 10:47
 66/88 A kérdező kommentje:

“ hogy ezzel hozzájárulsz az evolúció fejlődéséhez, nem lesznek lúzer incel utódaid.”


Egyébként az alfa chad nem tudom mióta jelent fejlődést.

Apám például nőcsábász Chad volt mégis incel fia lett. A genetika nem ennyire kiszámítható mint gondolod, és amiért chadtől esel teherbe simán lehet még incel gyereked. Akit gondolom egy életen át fogsz majd kínozni.

2023. jan. 24. 10:50
 67/88 anonim ***** válasza:

öhm, remélem azért érdemi választ is adsz, nem ignoráltad az én válaszomat.


64es

2023. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:

"Eugenista náci phasz."

Ez nem állja meg a helyét, mivel én ezt a természetre bízom.

Te okosnak képzeled magad, de nem vagy az, ha az lennél, akkor felismernéd azt, hogy mit jelent a természetes kiválasztódás, aminek én örvendek. Nem azt mondom, hogy el kell az indelektől tiltani a nőket, menjen minden nő ahhoz, akihez akar. Ha nem akarnak incelhez menni, nyilván meg van az oka.


Ennyi.

2023. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:

67


De nem tudom mit írjak már mert annyira tiszta a dolog.


Aki nem kapott pozitív visszacsatolásokat annak szhar lesz az önbizalma igen. Aki meg kapott, annál jobb lesz az önbizalma lesz minél többet kapott.


És általában ezt a külső határozza meg nem a belső. A belsője az embernek senkit sem érdekel önmagában.


Meg az, hogy valaki szociálisan alulfejlett, mert mindenhonnan kiutálták, azt sem értem miért az ő sara.


Meg önmagában nem is kizáró ok hisz akinek olyan a külseje még aranyosnak is találják ahogy “ügyetlenkedik”

2023. jan. 24. 11:03
 70/88 anonim ***** válasza:

69, hát nem értünk egyet. Ez egy felszínes gondolkodás ami a külsőt isteníti. Egyébként rengeteg incelen azt látom, hogy egy büdös szót sem szólnak belső tulajdonságokról, csak és kizárólag a külsőben látják a pozitívumokat is, a negatívumokat is.


Tény, hogy ha gyerekként bszogatnak, akkor nehezen épül fel az önbizalom. De aztán ahogy az ember elmúlik 15 éves, nem mások véleményétől függ a saját mentális egészsége.

30 éves emberek panaszkodnak rról, hogy őket az iskolában bántották. Hogy nem sikerült 12 év alatt túllépniük ezen? Miért nem dolgoznak rajta? 50 évesen is erre fogja visszavezetni a sikertelenségét? Nem nevetséges ez?

2023. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!