Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi talàlkozàsból és miből...

Mennyi talàlkozàsból és miből érzitek hogy a baràtaitoknak fontosak vagytok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem így működik. Szerintem a barátaim alapvetően nélkülem is jól ellennének. Ez inkább olyan, hogy van az életnek egy ritmusa és ha találkozunk akkor az baromi élvezetes. Szóval szerintem inkább ez az egymás kedvelése a fontos, mint a találkozások mennyisége. És pláne nem valami fontosságnak a mérése.
2023. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a találkozások száma, hanem azok milyensége, minősége a fontos, illetve, hogy mennyire lehet számítani az illetőre bajban is.

Akkor érzem/tudom, hogy fontos vagyok valakinek, amikor emlékszik a fontos dolgokra, érdeklődik (és ténylegesen érdekli is a válaszom), tudok rá számítani, ha baj van, komoly és komolytalan témákban is partner és szívesen megosztja velem, mik történtek vele. És meg lehet benne bízni, illetve tisztel is, és találkozás alkalmával sem nyomkodja előttem végig a telefonját.

Az utolsó bekezdés kölcsönös természetesen a részemről is.

2023. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!