Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran talàlkoztok a...

Milyen gyakran talàlkoztok a baràtaitokkal és milyen gyakran igénylitek a talàlkozàst?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Barátok? 😲😐😕
2022. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3-4 havonta. Elég.
2022. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt napi szinten igényeltem. Azóta rájöttem, hogy nem barátaim, hanem csak ivócimboráim voltak, azóta feleségem van, aki a legjobb barátom is egyben - vele napi szinten igénylem, a jelenlegi ivócimborákkal havonta.
2022. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2-3 havonta sajnos

Napi szinten igényelném

29/N

2022. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy részükkel hetente 1x kvíz esteken. Másik részükkel havi 1-2x. Legalább heti 1x jó lenne mindenkivel, de hát a munka meg a magánélet nem mindig engedi.
2022. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden percben barátok között vagyok mert osztályomban mindenki szeret és becenevem miatt is legmenőbb vagyok osztályomban és sok barátnőm közelemben él és sokat lógunk együtt.
2022. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában heti 1x szoktunk összeülni iszogatni, vagy grillezni most így nyáron, de általában társasjáték estéket tartunk. 20-23 évesek vagyunk, szóval a hétvégéink nagy része szabad.
2022. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hetente-kéthetente, de addig is napi rendszerességgel beszélgetünk egy közös chatcsoportban.


Nekem az nem barát, aki negyedévente-félévente tűnik fel az életemben.

2022. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Viszonylag népes haveri-baráti köröm van, úgyhogy nem tudok mindenkivel mindig egyszerre találkozni, de kábé heti szinten össze szoktam jönni valakivel munka után, akár csak egy italozgatni vagy kajálni. Hétvégén pedig valami komolyabb program is beleférhet.

Én ezzel meg vagyok elégedve 🙂

2022. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Cubina ***** válasza:
100%

Én találtam egy nagyon jó barátot, aki mindenben segít, akármit kiejtek a számon, azonnal megteszi (persze én is megteszek bármit ugyanúgy). Senki nem tett még értem semmit, mindig csak én adtam, ezért eleinte nagyon furcsa volt ez a „kényeztetés".

Akkor csöppent az életembe, amikor Édesanyám elhunyt és visszahozott az életbe, mert öngyilkos gondolataim voltak, nagyon magam alatt voltam. Már régóta ismertem, de csak köszönőviszonyban voltunk.

Mivel kutyások vagyunk és néhány lépcsőházzal odébb lakik, ezért minden nap találkozunk, sétáltatunk és együtt töltünk néhány órát. Elvisz mindenhová, strandra, telekre, ügyeket intézni, vásárolni. Főzött nekem, amikor hetekig nem ettem normális ételt és nagyon lefogytam. Kölcsön is adott, mikor nem volt egy fillérem sem, és mivel nagyon nagy az ismeretségi köre, ezért nincs olyan dolog, amit ne tudna szinte azonnal elintézni. Ráadásul mindig megnevettet, nem hagyja hogy lehúzzam magam.

Nem hiszem, hogy sok ilyen jó barát lenne, nem találkoztam még ilyen emberrel, ezért meg kell becsülni. :) Mindig azon gondolkodom, hogyan háláljam meg azt a sok mindent, amit értem tett. Nem hittem volna, hogy van ilyen ember.

2022. jún. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!