Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom amióta megvette az...

A haverom amióta megvette az autóját megszűnt létezni de ha én nem írok rá pár napig akkor szószerint megvan sértődve most akkor mit kezdjek az ilyen viselkedéssel?

Figyelt kérdés

Nemrég vette meg álmai autóját és azóta ha nagy ritkán felhív akkor is csak arról beszél de így a második hét után nekem már unalmas a téma. Szombat óta nem kerestem erre hétfőn ír nekem hogy milyen bunkó vagyok, hogy nem érdekel az autója.... Ráadásul egy 33 éves emberről van szó.🤣


Most mit kezdjek egy olyan hozzáállással hogy te mindig hallgasd meg a másikat de amit te mondasz azt mintha meg sem hallaná a másik. 😁


2023. jan. 24. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Az autódról már mindent tudok; majd ha lesz ismét más témád is, úgy keressük egymást"
2023. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél te is autót.
2023. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, vegyél egy jobbat, mint az övé. :)
2023. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 K.O. ***** válasza:
:D
2023. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Ha elkezd az autójáról beszélni vágj a szavába, hogy te pedig megvetted álmaid óráját, öltönyét, telefonját, számítógépét, fűnyíróját.... bármit amiről tudod, hogy neki nincs szebb/jobb/különb.

Aztán vagy észre tér, vagy fogod, és ezt az egész "barátságot" kiküldöd az ablakon.

2023. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!