Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mérgező nárcisztikus barát...

Mérgező nárcisztikus barát miért hiányzik?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori barátságom egy nárcisztikus személlyel. 20 év után én vetettem véget neki, nem haraggal váltunk el de egy év után is hiányzik hiába egy tuskó.

Mi erre a megoldás?

(20 év alatt nyilván én is többször hibáztam és nem csak ő volt hibás, de nincs értelme egy olyan barátságnak ahol askalodas vita és szajhuzas van)



2023. jan. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szép emlékeid is vannak róla, a jó dolgok hiányozhatnak. Nekem is van olyan ember (vagyis volt) az életemben, akivel tudom, hogy soha többé nem akarnék semmiféle kapcsolatot, de mégis hiányzik, legalábbis bizonyos dolgok vele kapcsolatban. A jó dolgok.
2023. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így van ☹️
2023. jan. 25. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es mi volt ami miatt nem akarsz vele mar semmit?
2023. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ő egy férfi volt az életemben, aki kihasznált, átvert, viszont nagyon vonzódott hozzám és én is hozzá, de összejönni nem akar velem, csak hitegetett. Még nagyon fiatal voltam és buta, így belementem a hülyeségeibe, viszont rengeteg jó élményem és emlékem van vele kapcsolatban. Nyilván rossz is, de a jó dolgok tudnak hiányozni.

2023. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hiányzik, mivel érzelmileg kapcsolódtál hozzá, hiába egy tuskó! Gondolj bele, a nők is mennyire tudnak ragaszkodni a bántalmazó párjukhoz, mégha agyon veri őket akkor is. Pszichológia...
2023. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de akkor is ha tudom, hogy egy nárcisztikus idióta és rettentően hangulatember. Normális esetben örülnöm kéne, hogy nem beszélünk már, még is hiányzik
2023. jan. 29. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel túl leszel rajta
2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
A szép emlékek miatt.
2023. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7 éve totál megszakadt berátságom egy nárcisztikussal, 8 éve voltam vele nyaralni és ennyi év után, hogy ugyanott voltam, durván felhozott emlékeket és felkavart. Igaz, ez a zaklatottság hamar elszállt.
2023. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon lehengerlőek és szórakoztatóak tudnak lenni, talán azért is. És nagyon jól is lehet együtt vadulni velük, sokszor mások kárára. Nincsenek határok :) Szóval nem lep meg hogy hiányzik. De ha valóban már áskálódás ment végül meg sok vita (gondolom mindenért állandóan te voltál a felelős, úgy adta elő) akkor ott valóban megromlottak a dolgok. A vége sajnos többnyire csúnya szokott lenni.
2023. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!