Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haragudnál rá, ha tudnád,...

Haragudnál rá, ha tudnád, hogy nem volt szándèkos?

Figyelt kérdés
Egy barátod sèrülèst okozna neked (pl bordatörèst) de semmi szándèkosság nincs benne vagy rosz akarat, csak puszta vèletlen, ès ezt te is tudnád is, megharagudsz rá?
2023. jan. 26. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

A körülményektől függ. Ha nagyon hülye volt, és felelőtlen,

akkor haragudnék, de megbocsátanék.

2023. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én sose haragszom.
2023. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Maga a szituáció a fura.
2023. jan. 26. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha részegen elütne, akkor nem bocsátanék :D
2023. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Józanok voltunk... Mondjuk úgy kirúgtam a lètrát alóla.... Azt hittem szivatnak a lètrával, ès nem tudtam, hogy rajta van....
2023. jan. 27. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan volt mikor egyszer haver elütött véletlenül. Egyből pattant ki, hogy mi van velem jól vagyok-e. Nem fájt sehol, semmi bajom nem volt, szóltam neki, hogy megvagyok, a kocsit nézze már meg, hogy azzal mi van. Eskü jobban izgatott az autója (audi), mint saját magam, hiszen velem úgy érztem nem volt semmi. Utána láttam hogy van 1-2 lila folt rajtam, de hát istenem... Haver volt, tényleg nem volt szándékos, nem is ment gyorsan, egyszerűen valahogy meglódult az autó és ahogy kanyarodott, nem szedte alá rendesen. Így csekély 100kilóval átestem a kocsin.

Ha esetleg tört is volna valamim akkor se tudtam volna rá haragudni az adott szituációban, mert egy ártatlan baleset volt. Míg nem a gerincem törik vagy a nyakam, addig nem érdekelt volna.

2023. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!