Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges egy olyan emberrel...

Lehetséges egy olyan emberrel tovább barátkozni, aki kibeszél a hátad mögött? Majd a segítségéért tovább "tűrni" neki?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mennyire negatívan beszél ki. Egy bizonyos szint alatt nálam nem tiltott, hogy beszéljen rólam másoknak, vagy kritizáljon, de ha zsigeri gyűlölet van irántam, akkor persze nem értem ,mit akar velem barátkozni.
2023. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-ig meggyőződtem róla hogy ő tette ezt és negatív, rosszindulatúan, lejáratóan beszél ki, akkor számomra nem lehetséges.
2023. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eléggé negatívan, kicsit rosszindulatú nő alapjában. Aki ismerősöm aki ez ellenére is barátkozik vele, arra hivatkozik hogy ő ilyen. Fél a magánytól, így a szart is megtartja inkább. Szánalmas. Felmerült bennem a kérdés, hogy én ezek után hogy barátkozzak vele, ha ő "visszafogadja" a kibeszélőst?
2023. jan. 31. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a magány is jobb lenne százszor, mint rosszindulatú, sz.kavaró alakokkal barátkozni, akiknél sokszor meg kell gondolni mit mond az ember, mert képes valamit félreértelmezni vagy valami helyett kitalálni az ellenkezőjét stb.

Egy ilyennek (akiről nem tudtam hogy e csoportba tartozik) mondtam egyszer, hogy milyen felháborító: "X városban Y radikális együttes fellépését engedélyezik, sőt, odahívták őket, eszem megáll". Erre azt terjesztette rólam, hogy ilyen és ilyen nézeteket valló, radikális együttesek koncertjeire járok...

2023. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is elmondtam neki, azt viszont nem akartam mert nem akartam durva lenni, hogy számomra ugyanolyan kétszínű az aki ezt eltűri. A nyár folyamán elköltözök a városból, és szépen lassan le is építem az életemből. A belem kifordul ettől, letudni annyival hogy a másik "ilyen" és tövig benyalni neki a segítség miatt is. Micsoda emberek vannak...
2023. jan. 31. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki genyózott velem, pedig semmi oka nem volt rá és mások csak annyit mondtak, hogy "hát ő ilyen,de amúgy tök jófej" -ott részemről sztornó volt az ember. Még a segítsége se kéne, ha rászorulnék, inkább keresek mást vagy megoldom egyedül.
2023. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező: Szegény illető, gondolj arra, lelkileg mennyire szenvedhet, alacsony lehet az önbecsülése, mert lábtörlőt csinál sajátmagából.
2023. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fogalma sincs hogy alakítson ki kapcsolatokat "jobb" emberekkel, de engem lenéz emiatt. Mondtam neki hogy ebben nőttem fel, nekem ez a normális. Én arról nem tehetek hogy neki ehhez nincs esze, sem külső adottságai. Nem véletlenül tart ott ahol...


Ennyire nem lehet magányos valaki vagy hülye, hogy ezt elviselje... Én úgy érezném magam tőle, mintha felköpnék és utána alá állnék.

2023. febr. 2. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki külső adottság alapján választ barátokat, az se szerencsés. Ezt a "sem külső adottságai" kitételre írtam.
2023. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!