Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ségítséget szeretnék kérni! L...

Ségítséget szeretnék kérni! Lehetséges e ilyen mértékű fogyás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az előző hetekben fogytam 2,5 kilót (versenysportoló vagyok és az étrendem mellett nem szabadna ilyennel történnie) de ez a méreteimen nem látszik. Mindent úgy csináltam ahogy eddig szoktam (napi 5 étkezés 3200 kcal edzésnapokon). 168 cm fiú vagyok és kb.59 kilóról fogytam le 56,5 re. Egy hét alatt úgy hogy nem nőttem és három különböző mérleg is ugyan azt mutatta. Légyszi sürgősen írjatok mert azt hallottam hogy ilyen mértékű súlycsökkenés mögött betegség is állhat. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. júl. 5. 20:50
 1/4 MadSeal ***** válasza:

Víz is kimehetett ebben a nagy melegben, meg elég, ha az egyik nap nehezebb ételekből (tömegre, nem emésztésre gondolok) vitted be a kaját, másik nap meg könnyebből. Én a teremben szoktam mérni magam és akár 2 kgokat ingázok naponta le-fel, persze nem reggel mérem, hanem az edzés során.

Ha nincs más tüneted és nem folytatódik ez a fogyás, akkor nem lesz gond.

2020. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleges sportolóként inkább a szövetségedben beszélnék valakivel, aki tovább irányít kompetens emberhez a témában, esetleg van a szövetségeteknek dietetikusa, táplálkozási szakértője, tapasztalabb edző akik sokkal jobban tudnak a helyzetedet ismerve normális választ adni, mint a gyakorin bárki is.
2020. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nevetségesen kevés kalória van bennük: 10 zsírégető finomság, amiből egyél nagyon. Minél többet eszel belőle, annál többet fogysz. Ráadásul finomak is. Saláta, vörös belű narancs, lila hajú szilva, alma, barack, cékla meg a leve, málna, fekete retek, áfonya, málna, sárgabarack. Amúgy én úgy fogyóztam, hogy ezek mellet csak 2000kalóriát fogyasztottam én aerobikoztam.
2020. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nincs amúgy semmi gáz a súlyoddal. Én is sportoló vagyok, kézilabdázó. 175cm és 55kg vagyok, lány.
2020. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!